شکست مقابل ما برای ذوب‌آهن سنگین بود | اتاق خبر
کد خبر: 361515
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 22:01
کاظمی:
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: از عملکرد بازیکنان در این بازی رضایت کامل دارم.

فرهاد کاظمی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: خوشبختانه در این بازی از خط دفاع تا خط حمله عملکرد قابل قبولی داشتیم ولی باید این نکته را گوشزد کنم که هنوز 5 درصد از نظر تاکتیکی آماده شده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیشتر بازیکنان خود را در این فصل از دست داده‌ایم زمان می‌برد تا بازیکنانم با یکدیگر هماهنگ شوند. قطعا با زحمات تمام بازیکنان در ادامه لیگ شرایط بهتری را خواهیم داشت.

کاظمی درباره اعتراض تیم سیاه جامگان نسبت به گل ذوب آهن تصریح کرد: نسبت به گل ذوب آهن هیچ اعتراضی نداشتم. از بازیکنان خود گله داشتم که چرا به صورت حرفه‌ای عمل نکردند  و بازی را رها کردند. به تیم ذوب آهن حق می‌دهم که برایش سنگین بود تیم تازه تاسیسی مثل سیاه جامگان این تیم را شکست دهد. تیم ذوب آهن قهرمان دو دوره جام  حذفی است و همین طور سوپرجام ایران است. خوشحالم که این تیم را شکست دادیم.

وی اضافه کرد: اعتقاد دارم ناصری در این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای را داشت و توانست از دروازه تیم به خوبی محافظت کند. قبل از شروع این بازی اعلام کرده بودم که اگر ناصری آماده باشد به صورت فیکس درون دروازه قرار خواهد گرفت. قطعا هر بازیکنی که در تمرین عملکرد قابل قبولی را داشته باشد در مسابقه بازی خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید