مخالفت خرید و فروش تیم‌ها هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 361521
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 05:44
تاج:
رئیس فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی رئیس هیات فوتبال استان البرز دقایقی را سخنرانی کرد.

مهدی تاج

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، این نخستین مجمع انتخاباتی استانی است که در آن حضور دارم. استان البرز شرایط ویژه‌ای چه به لحاظ جمعیت و چه به لحاظ جغرافیایی در کشور و همچنین به لحاظ نزدیکی در تهران داشته و از این حیث استان بسیار مهمی محسوب می شود که به نظر من باید یک تیم لیگ برتری هم در این استان حضور داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: در گذشته باشگاه سایپا از این استان در لیگ برتر فوتبال بوده اما بهترین شرایط زمانی برای یک تیم به وجود می‌آید که کاملا فوتبالی و با حفظ ساختار باشگاه و ایجاد یک نظام مشخص، با طی کردن رده‌های مختلف باشگاهی به لیگ برتر بیاید و در این صورت است که می توان به شرایط، امکانات و موفقیت آن تیم امید بیشتری داشت و به همین دلیل است که ما با فروش تیم‌ها و انتقالشان از یک استان به استان دیگر مخالفیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه  تصریح کرد: این استان سهم بسیار مهمی چه به لحاظ داوری و مربیگری و همچنین حضور بازیکنان در تیم های ملی فدراسیون در رده های مختلف داشته  و امیدوارم در ادامه نیز این روند را ادامه داده و بهبود  بخشد.

وی در ادامه با اشاره به صحبت های عفراتی-سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، خاطر نشان کرد: بسیار خوشحالم که سرپرست این ادراه کل در مدت اخیر توانسته صحبتهای مقدماتی را با کاندیداهای پست ریاست هیات فوتبال داشته باشد و در واقع هر فردی که در استان به عنوان رئیس هیات فوتبال انتخاب می شود، نه تنها باید ارتباط نزدیکی با اداره کل ورزش و جوانان استان داشته باشد، بلکه مطابق قوانین و مقررات فوتبال با فدراسیون در ارتباط خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان اضافه کرد: امیدوارم تمام ارکان فوتبال استان و همه کسانی که به عنوان کاندیدا امروز حضور دارند و با یکدیگر رقابت می‌کنند، پس از برگزاری انتخابات، رقابت خود را تبدیل به رفاقت کرده و دست در دست یکدیگر فوتبال استان را با همدلی  در مسیر درست قرار دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید