دایی: با ادامه این روند یکی از مدعیان هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 361533
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 23:52
در هر دو نیمه بهتر از استقلال بودیم
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران می‌گوید تیمش بهتر از استقلال بازی کرده است.

علی دایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی دایی بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر، گفت: فکر می کنم خودتان هم دیدید که تیم ما در هر دو نیمه بهتر از استقلال کار کرد.

او افزود: با وجود اینکه دیرتر کار را آغاز کردیم می‌گویم تیم ما مستحق برد بودیم و نباید یک امتیاز را به استقلال می‌دادیم. باید روز به روز بهتر شویم. پتانسیل ما بالاست و سعی می‌کنیم با تمریناتی که می‌کنیم، در ادامه لیگ موفق باشیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره تقدیر باشگاهش از نکونام، بیان کرد: ما کوچکترین کاری که می‌توانستیم برای نکونام انجام دهیم، قدردانی از زحماتش در تیم ملی بود. ما یک یادآوری کوچک کردیم و کار خاصی نکردیم. او آنقدر جایگاهش بزرگ است که اگر تمام ایران برایش مراسم بگیرند کم است.

دایی درباره وضعیت محمد دانشور اظهار کرد: همه آزادند تصمیم بگیرند و خبر خاصی از او ندارم. او اشتباه کرد. متاسفانه بازیکنان جوان ما راهنمایی های غلطی می‌گیرند. متاسفانه یک عده‌ای درست یا غلط اسمشان را گذاشته‌اند "منیجر" و اطلاعات غلط به دیگران می‌دهند. او بازیکن خوبی است و قطعا باید به کمیته انضباطی باشگاه برود و پاسخگو باشد.
او درپاسخ به این سوال که چه تفاوت فنی‌ای میان صبای فصل قبل و نفت امسال وجود دارد، گفت: فکر می‌کنم که خیلی جلوتر از صبای سال قبل هستیم. ما مقابل استقلال تهران بازی کردیم نه استقلال اهواز. پارسال من برابر استقلال اهواز مساوی کردم. امروز بازیکنانم مرا به آینده امیدوار کردند. ما امروز دوبار به تیر دروازه حریف زدیم. دوست داشتم از داوران هم تشکر کنم اما متاسفانه در یک صحنه پنالتی صد درصد ما را نگرفتند. همان پنالتی می‌توانست سرنوشت را عوض کند.

دایی گفت: اگر همین روند را ادامه دهیم یکی از تیم‌هایی که مدعی است، ما هستیم. مطمئنا این تیم خیلی شایسته‌تر از تیم سال قبل من در اوایل بازی‌ها بود. ما بازی به بازی فصل قبل بهتر شدیم و توانستیم تا نیم فصل خوب نتیجه بگیریم. متاسفانه آنجا در ادامه حمایت نشدیم.

سرمربی نفت تهران در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا غیبت تماشاگران استقلال به سود تیمش شد؟ گفت: من اصلا موافق نیستم که بدون تماشاگر بازی‌ها برگزار شود ولی متاسفانه برخی اوقات این حکم ها اعمال می شود. من از هواداران می خواهم تیم خود را تشویق کنند. استقلال مطمئنا از اینکه تماشاگرانش نبود لطمه خورد. البته اگر هوادارانشان هم بودند ما همین بازی را ارائه می کردیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید