نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا | اتاق خبر
کد خبر: 361683
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 15:14
وضعیت بد دهکده المپیک از عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیا است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کمتر از 11 روز به آغاز المپیک ریو دوژانیرو باقی مانده است اما وضعیت بد دهکده المپیک باعث اعتراض برخی از کشور های حاضر در این رقابت ها شده است. در زیر نگاهی داریم به عنوان های مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به مشکلات دهکده المپیک اختصاص دارد. برزیلی ها باید به دنبال لوله‌کش باشند تا لوله های شکسته را تعمیر کنند. همچنین آب گرم وجود ندارد.

این نشریه به حضور خامس رودریگس در تمرینات رئال مادرید اشاره کرد. هافبک کلمبیایی می خواهد رضایت زین الدین زیدان را جلب کند.

این روزنامه به کوین گامیرو و دیگو کاستا نیز اشاره کرده است. اتلتیکو با یکی از این دو مهاجم قرارداد امضا خواهد کرد.

مارکا به ارزش اصلی قرارداد آندره گومس با بارسلونا اشاره کرد. جذب هافبک والنسیا برای باشگاه کاتالانی 70 میلیون هزینه خواهد برداشت. 35 میلیون ارزش انتقال این بازیکن است. 20 میلیون با تبصره به آن اضافه می شود و در صورتی که گومس توپ طلا ببرد، بارسلونا 15 میلیون به والنسیا خواهد داد.

پیروزی بسکتبال اسپانیا برابر ونزوئلا از عناوین این نشریه است. این دیدار 91 بر 55 به پایان رسید.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به پلن B بارسلونا در رابطه با جذب بازیکن اختصاص دارد. اگر لوسیانو ویتو به صورت قرضی به سویا برود بارسا به دنبال کارلوس باکا خواهد رفت.

حضور بی سابقه بانوان اسپانیایی در المپیک ریو از عناوین این نشریه است. 46 درصد( 142 نفر) کاروان اسپانیا را بانوان تشکیل دادند.

چهره جدید مسی از عناوین این نشریه است. مسی با رنگ مویی جدیدی در تمرینات بارسلونا ظاهر شد.

آس

تیتر نخست این روزنامه به پل پوگبا اختصاص دارد. جنگ بر سر انتقال هافبک فرانسوی ادامه دارد. منچستریونایتد و یونتوس بر سر جابه‌جایی این بازیکن در حال مذاکره هستند و رئال مادرید همچنان منتظر است.

این نشریه به محروم شدن هفت شناگر و سه قایقران روسی از المپیک ریو اشاره کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید