المپیکی شدنم کار خدا بود | اتاق خبر
کد خبر: 361686
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 19:21
عادل مجللی:
ملی‌پوش قایقرانی ایران در حالی که اشک شوق می‌ریخت، گفت: کار خدا بود که نتیجه زحمت‌هایم را گرفتم.

عادل مجللی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عادل مجللی درباره المپیکی شدنش اظهار کرد: واقعا نمی‌دانم چه بگویم. حال عجیبی دارم. کار خدا بود که این اتفاق افتاد. مزد زحمت‌هایی که کشیدم را گرفته‌ام. همیشه می‌گفتم در جهانی المپیکی می‌شوم و این اتفاق نیفتاد. واقعا روزهای سختی بود. می‌خواستم به سهمیه المپیک برسم، اما نشد که حالا این اتفاق افتاده و می‌توانم در ریو پارو بزنم. خیلی خوشحالم.

او در پاسخ به این سوال که فکر می‌کرد این اتفاق بیفتد؟ گفت: من گفته بودم می‌خواهم در جهانی سهمیه بگیرم اما این اتفاق نیفتاده بود. خیلی تلاش کرده‌بودم. خیلی زحمت کشیدم. تمرین‌های سنگینی داشتم، اما نتیجه نگرفتم و روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. کار خدا بود که امروز (سه شنبه) نتیجه زحمت‌هایم را گرفتم. خدا جای حق نشسته است. امسال هم به سختی تمرین کرده‌ام و ان شاءلله در المپیک بهترین نتیجه را می‌گیرم.

ملی‌پوش المپیکی قایقرانی ایران در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای المپیک ریو دارد؟ گفت: فعلا آنقدر خوشحالم که نمی‌توانم حرف بزنم. اکنون در مسابقات جهانی زیر 23 سال در بلاروس هستم اما انگیزه‌ام دو برابر شده‌است. با تمام توان تلاش می‌کنم. مبارزه می‌کنم تا در ریو نتیجه‌ای شایسته بگیرم. امیدوارم بتوانم نماینده‌ای خوب برای کشورم باشم. المپیک میدان بزرگی است که من برای آن آماده بودم و حالا تلاش می‌کنم آماده‌تر از قبل باشم. خوشحالم که آخرین المپیکی ایران در ریو هستم و از امروز با تمام وجود تلاش می‌کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید