جلسه منصوریان با بازیکنان در تمرین استقلال | اتاق خبر
کد خبر: 361700
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 20:36
اولین تمرین استقلالی‌ها بعد از تساوی برابر نفت در حالی برگزار شد که علیرضا منصوریان سرمربی این تیم ۱۵ دقیقه با بازیکنان تیمش صحبت کرد.

تمرین استقلال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اولین تمرین استقلالی‌ها بعد از تساوی یک بر یک برابر تیم نفت تهران در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

در ابتدای این تمرین علیرضا منصوریان به مدت ۱۵ دقیقه با بازیکنانش صحبت کرد. او مسائل فنی روز گذشته را به آن‌ها یادآوری کرد و از بازیکنانش خواست تا با قدرت خودشان را برای مصاف برابر استقلال خوزستان آماده کنند.

در این جلسه ۱۵ دقیقه‌ای منصوریان به همراه اعضای کادر فنی‌اش برخی از اشتباهات بازیکنان را یادآوری کرد و از آن‌ها خواست از تکرار این اشتباهات خودداری کنند.

امین حاج محمدی مدافع استقلال که خبری درباره‌اش منتشر شده بود که در آن گفته شده بود که وی با موسی سلامت جانباز هوادار پرسپولیس بحث نسبتا تندی را داشته امروز در تمرین استقلال به شدت ناراحت بود و ناراحتی‌اش از منتشر شدن این خبر را به چند تن از بازیکنان استقلال منتقل کرد.

در اواخر تمرین استقلالی‌ها و زمانی که بازیکنان در تمرینی با پاس‌های ترکیبی سعی می‌کردند دروازه حریف را باز کنند علیرضا منصوریان به شدت از عملکرد علی سیار بازیکن تیمش انتقاد کرد و با فریاد بر سر او از این بازیکن خواست تا دور زمین بدود. منصوریان معتقد بود او باید در لحظه پاس را می‌داد ولی به توصیه‌های فنی توجه نکرده است.

این بازیکن بعد از یک دور دویدن کنار زمین بار دیگر مجوز حضور در تمرین استقلال را پیدا کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید