از هواداران عذرخواهی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 361728
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 23:46
ویسی:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از شکست مقابل پدیده گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

عبدالله ویسی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی پس از شکست تیمش مقابل پدیده در اصفهان اظهار کرد: موقعیت‌های زیادی نداشتیم و وضعیت تیم‌مان هم مطلوب نبود. با این شکست شرمنده هواداران شدیم. البته از آن‌ها تشکر می‌کنم که تا آخر بازی ما را تشویق کردند. به آن‌ها قول می‌دهم که روز به روز شرایط‌مان بهتر می‌شود و این نتیجه را جبران می‌کنیم.

سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: توپ و میدان را در دست داشتیم و خوب چرخش می‌دادیم اما فشاری که روی ما بود نگذاشت گل بزنیم. آمادگی جسمانی ما خوب نبود و موقعیت‌های گل را به صورت متعدد از دست می‌دادیم. پس این اتفاق نشان می‌دهد که ما نیازمند کار بیشتری روی سپاهان هستیم.

ویسی در خصوص دنیل نوروزی و مشکل سربازی او اظهار کرد: من نمی دانستم که دنیل نوروزی یک پاسپورت ایرانی هم دارد و در ایران دچار مشکل سربازی می شود اما آنچه وجود دارد این است که او به ما مدارکی نشان داده که از معافیتش خبر می‌دهد. همزمان با این اتفاق ما حاج صفی را تا  مراحل خوبی پیش رفته‌ایم و قطعا در همین چند روز او را اضافه خواهیم کرد و اگر دنیل نوروزی نتوانست کار سربازی‌اش را درست کند حاج صفی جایگزین او خواهد شد.

وی در خصوص هادی عقیلی اظهار کرد: اگر او قراردادش را سفید امضا کند من هادی را می‌خواهم اما با سپاهان باید سفید امضا کند نه مثل علی احمدی که گفت مجانی بازی می کنم ولی در برابر مبلغ پیشنهادی ما حاضر به قرارداد نشد. هادی اگر سفید امضا می کند به سپاهان بیاید و من او را می خواهم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید