می خواهم بهترین نماینده برای کردها شوم | اتاق خبر
کد خبر: 361911
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 09:30
وریا غفوری بازیکن کردستانی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: باحضور در تیم استقلال می خواهم به عنوان نماینده کردها بهترین بازی ها را برای این تیم انجام داده و نماینده خوبی برای آنها باشم.

اتاق خبر: وریا غفوری بازیکن کردستانی تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: من از دوران کودکی دوست داشتم در تیم استقلال بازی کنم و خیلی خوشحالم که بالاخره به این آرزو رسیده و امسال در خدمت این تیم هستم  و امیدوارم موفقیت های جدیدی با این تیم کسب کرده و نه تنها در کشور بلکه در رقابت های آسیایی در جایگاه خوبی قرار بگیرم.

وی با اشاره به حضور سه بازیکن کرد زبان در تیم فوتبال استقلال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر، عنوان کرد: در واقع در ابتدا در جریان این موضوع نبودم ولی امروز خوشحالم که سه بازیکن هم زبان از غرب کشور در تیم فوتبال استقلال حضور داریم و امیدوارم که این حضور زمینه را برای موفقیت بیشتر استقلال در رقابت های داخلی و خارجی فراهم کند.

بازیکن استقلال تهران گفت: خوشبختانه حضور همزمان من، بختیار رحمانی و کاوه رضایی در باشگاه استقلال نیز با واکنش های مثبتی به ویژه در مناطق کردنشین کشور و حتی خارج از کشور همراه بوده و به همین دلیل نیز استقلال طرفداران زیادی در این گونه مناطق پیدا کرده است و این مهم نشان دهنده تعصب مردم کرد به جوانان موفق است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت های بالای استان کردستان در رشته فوتبال بیان کرد: استانهای غرب کشور به ویژه کردستان و کرمانشاه معدن استعداد در رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال هستند و امروز من خیلی متاسفم که هیچ باشگاهی از این خطه در سطح اول فوتبال کشور حضور ندارد.

وی ضمن انتقاد از مسئولان و مدیران حوزه ورزش استانهای غرب کشور، یادآور شد: به نظر می رسد که هیچ برنامه و چشم انداز روشنی برای توجه به ورزش فوتبال در استان کردستان و سایر استانهای غرب کشور وجود دارد و این وضعیت واقعا جای تاسف و نگرانی است.

غفوری با اشاره به وعده های مختلف مسئولان و مدیران استان کردستان برای توسعه و توجه به فوتبال گفت: من بعد از بازی های جام ملت های آسیا در نشست ها و جلسات مختلفی با مسئولان استان کردستان شرکت کردم و آنها وعده دادند که از فوتبال حمایت می کنند وی متاسفانه خبری نشد.

وی اظهار داشت: در این نشست ها با مسئولان مختلف استان کردستان، وعده های متعددی داده شد ولی متاسفانه آنها فقط با من عکس یادگاری گرفتند و امروز بعد از گذشت بیش از یک سال هنوز قدمی برای فوتبال این استان برداشته نشده است.

غفوری عنوان کرد: امروز جوانان و نوجوانان زیادی در کردستان وجود دارند که با کمترین حمایت می توانند به بهترین جایگاه در سطح فوتبال ملی و بین المللی دست پیدا کنند ولی متاسفانه به دلیل نبود حمایت های لازم در حوزه های سخت افزاری و مالی استعدادهای آنها هدر می رود و این واقعا جای سوال و پرسش از متولیان این بخش دارد.

بازیکن کردستانی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان با اشاره به وضعیت فعلی خود، گفت: خوشبختانه فضای خوبی در تیم فوتبال استقلال وجود دارد و برنامه اصلی من بعد از ارائه بازی های خوب برای این تیم، حضور در رقابت های جام جهانی آینده است و امیدواریم که با حمایت های هواداران عزیز استقلال به ویژه هم استانی های خودم در کردستان بتوانم به این مهم دست پیدا کنم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید