ک نشریه سینمایی در آمریکا: بینندگان ترامپ بیش از کلینتون بود | اتاق خبر
کد خبر: 362202
تاریخ انتشار: 9 مرداد 1395 - 20:53
تارنمای نشریه سینمایی 'هالیوود ریپورتر' اعلام کرد که بینندگان سخنرانی 'دونالد ترامپ' در همایش سراسری جمهوریخواهان، بیشتر از سخنرانی 'هیلاری کلینتون' در همایش حزب دمکرات بود.

به گزارش اتاق خبر، تارنمای هالیوود ریپورتر دیشب (8 مرداد) افزود که هر چند مجموع بینندگان همایش چهار روزه دمکرات ها (117 میلیون نفر) از تعداد بینندگان همایش هفته پیش جمهوری خواهان (100 میلیون نفر) بیشتر بود، اما 34 میلیون و نهصد هزار نفر بیننده سخنرانی دونالد ترامپ بودند که بیشتر از 33 میلیون و هفتصد هزار بیننده سخنرانی کلینتون هستند.
تعداد بینندگان سخنرانی های اوباما در همایش های سراسری سال های 2008 و 2012 دمکرات ها نیز از سخنرانی امسال کلینتون بیشتر بود. تعداد بینندگان سخنرانی های اوباما در چهار سال پیش 35 میلیون و هفتصد هزار نفر و در هشت سال پیش 38 میلیون نفر بود. بیشتر بینندگان همایش جمهوری خواهان شبکه خبری فاکس نیوز را برای پیگیری این رخداد انتخاب کردند و شبکه خبری سی ان ان نیز بیشترین بینندگان همایش دمکرات ها را از آن خود کرد.
به گزارش ایرنا، در جریان همایش های حزبی جمهوریخواهان و دمکرات ها که در دو هفته اخیر برگزار شدند، دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون رسماً نامزدی احزاب خود را در رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری 8 آبان پذیرفتند. بر اساس میانگین نتایج آخرین نظرسنجی ها، اقبال عمومی به این دو نامزد یکسان است.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید