روحیه خوبی برای داربی مشهد داریم | اتاق خبر
کد خبر: 362258
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 09:18
مهاجری:
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که حقی از دو تیم مشهدی ضایع نشود.

مهاجری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سیاه جامگان اظهار کرد: ابتدا تشکر ویژه‌ای از اداره کل ورزش و جوانان خراسان و همچنین هیات فوتبال استان دارم که در این سال سخت فوتبالی کمک می کنند که فوتبال استان پیشرفت قابل قبولی داشته باشد.

وی اضافه کرد: باید به گونه‌ای عمل کنیم که حقی از دو تیم مشهدی ضایع نشود. امیدوارم بتوانیم از لحاظ سخت افزاری شرایط خوبی را فراهم کنیم.

مهاجری خاطرنشان کرد: طبق قرعه در هفته دوم با سیاه جامگان بازی داریم. خوشبختانه آمادگی لازم برای این بازی داریم و با توجه به پیروزی شیرینی که در اصفهان کسب کردیم به لحاظ فنی در شرایط خوبی به سر می بریم و قطعا با روحیه خوبی در بازی فردا به میدان خواهیم رفت.

وی در خصوص بازیکن ساحل عاجی که به تازگی به تیم پدیده پیوسته است، گفت: این بازیکن اولین انتخاب باشگاه بود ولی آخرین بازیکنی است که به تیم ملحق شده است، امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی را در ادامه لیگ با این بازیکن داشته باشیم.

سرمربی تیم پدیده درباره مصدومان تیمش عنوان کرد: میلاد کمندانی آسیب دیدگی جزیی دارد که به این بازی قطعا نمی رسد ولی خوشبختانه حسین مهربان به دیدار فردا می رسد. خوشحالم که بازیکنی که متولد ١٣٧٥ است و دست پرورده همین باشگاه است به خوبی  توانست در بازی با سپاهان به تیم کمک کند.

مهاجری در مورد شرایط بازیکنان تیمش برای بازی فردا گفت: همه تیم آماده است و کاری به سن و سال بازیکنان ندارم. از وقتی لیگ را شروع کردیم ۴-۳ نفر از بچه های تیم بسیار خوب کار کرده اند.

وی ادامه داد: به عقیده من سن و سال یک عدد است، مثلا محسن یوسفی با عملکرد خود، ما را شگفت زده کرده است. نمی‌خواهم از بازیکنی نام ببرم ولی شاکری، مرادمند و سایر نفرات همه آماده هستند و اگر نگاه به شهرستانی ها عادلانه باشد باید در تیم ملی سهمیه داشته باشیم.

مهاجری درباره چگونگی حضور هواداران در استادیوم تصریح کرد: شهرداری در آخرین بازی لیگ پانزدهم وعده داده بود که به هر دو تیم اتوبوس می دهد، اما هنوز چنین وعده‌ای عملی نشده است. ما طبق سنوات گذشته درخواست خود را داده ایم اما هنور صحبتی از اتوبوس نشده است. اگر بدهند چه بهتر و اگر ندهند چند اتوبوس برای هواداران خود تهیه می کنیم چون بازی وسط هفته است و در اولین روز کاری، امیدوارم کمک شود تا استقبال خوبی از بازی شود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید