یک یا دو باشگاه بزرگ شفاف‌سازی نکردند | اتاق خبر
کد خبر: 362277
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 13:54
گل‌محمدی:
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید در یک یا دو باشگاه بزرگ مبلغ قراردادها شفاف‌سازی نشده است.

یحیی گل‌ محمدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: با وجود شکست ناباورانه‌ای که در هفته اول مقابل سیاه جامگان داشتیم و با توجه به اینکه سایپا نیز در بازی اول‌ شکست خورد، به نظر می‌رسد این بازی جذاب شود.

وی افزود: در هفته اول ما گل‌های ناباورانه‌ای را دریافت کردیم و در هفته دوم برای بازی با سایپا برای سه امتیاز به میدان می‌رویم.

گل‌محمدی با بیان اینکه در این  هفته به جز قاسم حدادی فر، مصدوم یا محرومی نداریم، اضافه کرد: هنوز پرونده نقل و انتقالات برای باشگاه ذوب آهن بسته نشده، چند بازیکن خارجی قبلا دیده بودیم که مورد پسندمان نشد و قضیه آن‌ها منتفی است. پس از مصدومیت قاسم حدادی فر در خط هافبک نیاز به بازیکن خوبی داریم. البته جوانان خوبی در تیم بازی می‌کنند و نگرانی خاصی از این بابت نداریم. امیدواریم با جذب یک یا دو بازیکن خارجی و یا داخلی، این مشکل را حل کنیم.

وی اضافه کرد: در بازی نخست مانند هفته اول لیگ سال گذشته و دو سال گذشته مستحق شکست نبودیم و دوست داشتیم امسال هفته اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم. علی‌رغم شایستگی تیم‌مان بازی را باختیم. اگر زرنگ باشیم، می‌توانیم از این شکست به خوبی استفاده کنیم و نقاط ضعف‌مان را بشناسیم و از آن درس بگیریم.

سرمربی ذوب آهن اصفهان پیرامون منتشر شدن مبلغ قراردادها خاطرنشان کرد: شخصا مخالفتی با روشن شدن مبلغ قراردادها ندارم. اما به نظر می‌رسد چند باشگاه شفاف‌سازی لازم را نداشته‌اند. احساس می‌کنم در یک یا دو باشگاه که از باشگاه‌های بزرگ کشور هستند، مبلغ قراردادها شفاف‌سازی نشده است. اگر قرار است شفاف‌سازی مبلغ قراردادها در فوتبال اتفاق بیفتد باید در ورزش‌های دیگر هم این موضوع انجام شود.

وی پیرامون حمایت از ورزشکاران المپیکی با حالت طنز گفت: آیا در حال حاضر لباس‌های ورزشکاران المپیکی دوخته شده است؟

او ادامه داد: برای ورزشکاران المپیکی آرزوی موفقیت می‌کنم و اگر بتوانم کاری برای ایجاد انگیزه به این افراد انجام دهم، حتما این کار را خواهم کرد. رسانه‌ها و بخصوص صداوسیما وظیفه سنگینی را برای معرفی ورزشکاران به مردم بر عهده دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید