گزینه پیشنهادی رضی میری برای ریاست اتاق ایران | اتاق خبر
کد خبر: 362323
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 15:40
در گفت و گوی اتاق خبر با رییس کمیسیون توسعه صادرات مطرح شد
عضو هیات نمایندگان اتاق ایران در رابطه با استعفای جلال پور گفت: با توجه به شرایط جسمانی وی مخالفت با استعفا ایشان درست نیست و پدرام سلطانی می تواند جایگزین مناسبی برای جاینشینی جلال پور باشد.

اتاق خبر- گروه اقتصادی: سید رضی میری درباره استعفا جلال پور گفت: با توجه به بیماری آقای جلال پور ادامه کار برای وی به صلاح نیست، بسیار متاسفیم که اتاق از حضور چنین فرد با تجربه ای بی بهره خواهد ماند.

وی افزود: در شرایط فعلی یافتن گزینه مناسبی که بتواند جایگزین فرد پر تلاشی مانند آقای جلال پور شود کار سختی است، اکثر  افراد حاضر به پذیرفتن مسئولیت های پر چالشی مثل ریاست اتاق ایران نیستند، قطعا در انتخاب فرد دیگری برای ریاست دچار مشکل و گرفتاری خواهیم شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در خصوص مشکلات احتمالی انتخاب رییس اتاق ایران بیان کرد: فردی که حاضر به پذیرفتن ریاست اتاق ایران می شود در پی انجام یک کار ملی است که آقای جلال پور نیز یکی از افراد زحمت کش این مجموعه بوده است اما افرادی هستند که هدف آن ها هدف آ نها کسب یک پست عالی رتبه مانند ریاست اتاق ایران است و طبیعتا در این چالش و مسابقه ممکن است درگیری هایی بین کاندیدهای انتخاباتی به وجود بیاید.

رییس کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران در رابطه با موافقت هیات نمایندگان با استعفای جلال پور گفت: چاره ای جز موافقت با استعفای وی نیست، اگر اعضای اتاق به آقای جلال پور علاقه داشته باشند باید با استعفای او موافقت کنند و نباید بخواهند که وی صدمه ببیند و همچنین نباید بخواهیم که آقای جلال پور بخاطر اتاق جان خود را به خطر بیاندازد، نپذیرفتن استعفای آقای جلال پور کار درستی نیست.

حاجی آقا میری در رابطه با گزینه های مناسب برای جانشینی رییس اتاق ایران اعلام کرد: پدرام سلطانی  با توجه به کفایت در پذیرش مدیریت های سطح بالا، دانش و تجربه بالا، خوش نام بودن و محبوب بودن برای کسانی که می خواهند صادقانه تصمیم بگیرند گزینه مناسبی می باشد.

95102ت

نظرات
رعدی
| |
2016-07-31 17:17:50
نظر در موارد توجه به سلامتی جناب جلالبور عاقلانه وانسانی است . درمورد گزینه مطرح شده صحیح است جناب دکتر سلطانی شخصیتی عالم .فهیم .دارای تحلیل علمی از اوضاع . دارای روابط حسنه با تشکلها واتاق های سراسر کشور هستند در این مقطع بهترین گزینه برای سکانداری اتاق ایران عزیز هستند ......
ADS
ADS
پربازدید