رضاییان می‌تواند به ما کمک کند | اتاق خبر
کد خبر: 362445
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 22:27
گل‌محمدی:
سرمربی ذوب‌آهن می گوید رامین رضاییان می‌تواند به تیمش کمک کند.

یحیی گل‌ محمدی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی تیمش برابر سایپا اظهار کرد: اصلا از نتیجه راضی نیستم چرا که انتظار سه امتیاز را داشتیم. نیمه اول تیم خوبی نبودیم چرا که تیم حریف دفاع فشرده‌ای داشت و در مجموع بازی خوبی را ندیدیم. نیمه دوم بهتر شدیم. خلاف جریان بازی گل خوردیم. اما در ادامه توانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم.

وی ادامه داد: نیمه دوم می‌توانستیم نتیجه را جبران کنیم اما چون حریف برای یک امتیاز به زمین آمده بود و با دفاع فشرده نگذاشت ما بیش از این کاری انجام  دهیم.

وی درخصوص آخرین وضعیت خط حمله ذوب آهن و چرایی سخت گل زدن این تیم گفت: خط حمله با مشکل گل نزدن به امسال و سال پیش برنمی‌گردد. سه سال است که ذوب آهن با این مشکل مواجه است. ما امروز سه مهاجم خوب داریم که هنوز با یکدیگر هماهنگ نیستند اما مطمئن باشید بعضی از بازیکنان خط حمله ما مثل یاسر فیضی پدیده لیگ امسال خواهند بود.

گل‌محمدی تاکید کرد: لیگ سخت‌تری را داریم و بردها در چنین لیگی به سختی صورت خواهد پذیرفت. تیم‌ها نیازمند موقعیت‌سازی‌های بهتری هستند و بیش از این نیازمند تمرین‌های خوبی هستیم تا بتوانیم مثل همیشه جزو مدعیان باشیم.

وی درباره قاسم حدادی فر و جانشین او گفت:‌ در این شرایط از لیگ پیدا کردن جانشینی برای قاسم حدادی فر بسیار سخت است اما سعی ما این است که با تمام تمرکز یک انتخاب خوب داشته باشیم.

وی درباره رامین رضاییان و شرایط جذب آن برای ذوب آهن گفت: اگر شرایط جذب رامین رضاییان برای ما فراهم شود نظرم روی این بازیکن مثبت است چرا که هم او بازیکن تیم ملی کشور است و هم می‌تواند در آن پست به ما کمک شایانی بدهد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید