هیأت رئیسه اتاق ایران با استعفای جلال‌پور موافقت نکرد | اتاق خبر
کد خبر: 362518
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1395 - 10:36
اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد هیأت رئیسه این اتاق ضمن قدردانی از تلاش‌‌های جلال‌پور استعفای وی را به رسم امانت تا بهبود و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده‌دار وظایف اتاق ایران خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اتاق بازرگانی ایران از 24 خرداد سال 94 که دور هشتم اتاق ایران آغاز شد، تلاش مجدانه ای از سوی همه ارکان اتاق در یکی از مهمترین مقاطع تاریخی اقتصاد کشور آغاز شد و اتاق ایران در جهت پویایی اقتصاد کشور تمام همت خود را به کار بست و فعالیت‌های خود را در بهره گیری از بستر جدید کسب و کار کشور متمرکز نمود.

در این مورد نقش ریاست اتاق جناب آقای محسن جلال پور بسیار تعیین کننده و بی بدیل بوده است. اقدامات خستگی ناپذیر و مؤثر ایشان، در کنار احساس مسئولیت و عشق و علاقه به بخش خصوصی ایران بر کسی پوشیده نیست و خدمات ارزنده ایشان ماندگار خواهد بود.

متأسفانه کسالت پیش آمده و نیاز به استراحت برای مدتی اتاق را از فعالیت آقای جلال پور محروم خواهد کرد. احساس مسئولیت پذیری این عزیز و اعلام استعفا از جانب ایشان به هیأت نمایندگان اتاق ایران اقدام متواضعانه‌ای برای واگذاری تصمیم در چنین شرایطی به هیات نمایندگان به عنوان رکن عالی اتاق ایران بود.

هیأت رئیسه اتاق ایران ضمن قدردانی از تلاش‌های ریاست، استعفای ایشان را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود.

ان شا ا... با حضور مجدد جناب آقای جلالپور در هیات نمایندگان و تشریک مساعی با ایشان تصمیم نهایی اتخاذ می شود. امید است اتاق ایران همچنان از وجود ایشان بهره مند شود.

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید