قضاوت بهترین داور ایران به ضرر ما بود | اتاق خبر
کد خبر: 362582
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 22:01
خطیبی:
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: قضاوت بهتر داور ایران در این بازی به ضرر ما بود.

خطیبی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رسول خطیبی پس از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: آنالیز ما برای این مسابقه خیلی قوی بود و تمام برنامه‌هایمان را در نیمه اول مو به مو اجرا کردیم و می‌توانستیم در همان نیمه کار را تمام کنیم. گسترش فولاد برای آسیایی شدن بسته شده و از بازی بازیکنانم در زمین این تیم بسیار راضی هستم.

وی افزود: یکی از برنامه‌های گسترش فولاد گرفتن پنالتی است که توانستیم جلوی این موضوع را بگیریم ولی متاسفانه فکر نمی‌کردم بهترین داور ایران چنین قضاوت ضعیفی داشته باشد. ترکی بهترین داور ایران است و من هنوز به او اعتقاد دارم. قضاوت امروز او به ضرر تیم ما بود و معتقدم باید یک پنالتی به نفع تیم ما گرفته می‌شد و گلی که سامان نریمان جهان زد، آفساید نبود.

خطیبی تاکید کرد: با اخراج حامد پاکدل در نیمه دوم ضربه خوردیم و باید ریکاوری خوبی برای بازی بعدی‌مان داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از همه بازیکنان تیمم به جز حامد پاکدل راضی هستم افزود: از کیفیت بازی بازیکنانم در نیمه اول و از تلاش جنگندگی‌شان در نیمه دوم بسیار راضی هستم و به همه بازیکنانم با یک چشم نگاه می‌کنم.

سرمربی ماشین‌سازی درخصوص بازی آندرانیک تیموریان گفت: مصدومیت آندو رفع شده و باید کم کم در شرایط بازی قرار بگیرد. می‌خواستیم با حضور این بازیکن در نیمه دوم او را برای بازی‌های آینده آماده کنیم.

خطیبی در پایان بیان کرد: هواداران ماشین‌سازی در بازی‌های بعدی حضور بیشتری در ورزشگاه خواهند داشت و از نیم فصل دوم تماشاگران ورزشگاه را پر می‌کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید