کین نباید سپر بلای انگلیس در یورو می‌شد | اتاق خبر
کد خبر: 362583
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1395 - 18:16
پوچتینو:
سرمربی تیم تاتنهام به دفاع از عملکرد مهاجم تیمش پرداخت و عنوان کرد او نباید مقصر حذف انگلیس در یورو باشد.

هری کین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هری کین آقای گل فصل قبل لیگ برتر انگلیس در یورو ۲۰۱۶ به عنوان مهاجم اول سه شیر در این رقابت‌ها به میدان رفت ولی عملکرد نه چندان مطلوب او در این رقابت‌ها و فرصت سوزی‌های او باعث شد تا در ادامه جیمی واردی به جای او در زمین قرار گیرد و در نهایت انگلیس با شکست برابر ایسلند از یورو کنار رفت تا خیلی‌ها عملکرد ضعیف هری کین را باعث نتیجه نگرفتن انگلیس در این رقابت‌ها بدانند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام با دفاع از عملکرد بازیکن تیمش گفت: وقتی در فوتبال شما به تحلیل و بررسی بازی انگلیس و ایسلند می‌پردازید، به هیچ وجه نمی‌توانید به این نتیجه برسید که انگلیس در این دیدار شکست بخورد و از یورو کنار برود ولی فوتبال فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می‌دهد. برای من سخت است تا درباره تیم ملی انگلیس صحبت کنم. پیدا کردن دلیل حذف انگلیس در یورو کار آسانی نیست. من خیلی تعجب کردم که مردم به انتقاد از عملکرد هری کین پرداختند. بعد از هر شکستی همه به دنبال پیدا کردن دلیل آن شکست هستند و مقصر دانستن یک نفر یا گروهی از افراد همیشه آسان‌ترین کار ممکن است. فوتبال ورزشی نیست که یک نفر تمام مسئولیت را در آن بر عهده داشته باشد. از نظر من هری کین فرقی با بقیه بازیکنان دیگر در تیم ملی نداشت. در مقاطعی از بازی خوب بود ودر مقاطعی دیگر ضعیف بود.

سرمربی تیم لندنی در ادامه گفت: بعد از هر شکستی ابتدا این مربی است که باید مسئولیت را بر عهده بگیرد. بازیکن به هیچ عنوان مسئولیتی در نتیجه کسب شده ندارد. بعد از سرمربی دستیاران او مسئول نتیجه هستند و بعد از آن بازیکنان مسئول کسب نتیجه هستند. از نظر من هری کین یک مهاجم گلزن و آماده است ولی نمی‌دانم در یورو چه کسی به او گفته بود که باید کرنر بزند، وقتی همه ما می‌دانیم که او یک مهاجم گلزن است. من به همه نظرها و ایده‌ها احترام می‌گذارم ولی این بازیکن باید در داخل محوطه باشد نه اینکه کرنر بزند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید