مستحق شکست مقابل سپاهان نبودیم | اتاق خبر
کد خبر: 362589
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1395 - 19:03
دایی:
سرمربی نفت تهران می‌گوید تیمش مستحق شکست برابر سپاهان نبوده و تساوی حداقل نتیجه‌ی این بازی می‌توانست باشد.

علی دایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی دایی پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در هفته دوم لیگ برتر اظهار کرد: به نظرم ما در نیمه نخست بد بودیم و باید زودتر گل می‌خوردیم. اما بعد از گل سپاهان، بهتر شدیم و به نظرم سپاهان فقط روی ضد حملات برنامه‌ریزی کرده بود. چند موقعیت خوب داشتیم اما نتوانستیم آن‌ها را تبدیل به گل کنیم.

او اضافه کرد: به نظرم تساوی نتیجه عادلانه این بازی بود و مستحق این شکست نبودیم.

سرمربی نفت درباره عدم تغییر ترکیب تیمش در بازی با سپاهان به نسبت بازی با استقلال گفت: مطمئنا تیم ما خیلی دیر شروع کرده و هنوز هماهنگی لازم را به دست نیاورده‌ایم. ما به این دو بازی به منزله بازی دوستانه نگاه می‌کنیم و امروز هم تمام زحمت خودمان را کشیدیم اما نتیجه دلخواه‌مان به دست نیامد.

وی افزود: بازیکنانم زحمت خود را کشیدند اما حریف با هوش خود توانست به پیروزی برسید. پیش از بازی به بازیکنانم گفته بودم که حریف بر روی سرعت انفرادی بازیکنان مهارت دارد و آن‌ها دقیقا از همین طریق پنالتی گرفتند و ما را شکست دادند.

وی درباره عملکرد بازیکنان خود اظهار کرد: ما بازیکنان خیلی خوبی داریم. متاسفانه یک بازی سنگین را پشت سر گذاشتیم و در شرایطی که تیم‌مان بدنسازی درست و حسابی نداشته بدن بازیکنان‌مان تحلیل رفت. باید دو هفته باقی مانده را هر طور که هست پشت سر بگذاریم و در تعطیلات لیگ شرایط را اصلاح کنیم. می‌توانستیم در این بازی به نتیجه مساوی برسیم اما باختیم و من این پیروزی را به سپاهان تبریک می‌گویم.

دایی در پایان درباره دیدار برابر پدیده هم گفت: در این بازی شکست خوردیم بنابراین باید به دنبال سه امتیاز بازی بعد باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید