تورنمنت تایلند به تیم‌مان قبل از جام‌جهانی کمک می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 362765
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 13:39
ناظم الشریعه:
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پس از پایان هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی اعلام می‌شود.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: هفته دوم بازیهای لیگ برتر روز 15 مرداد ماه برگزار می‌شود و پس از پایان این مسابقات، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را اعلام خواهیم کرد. 

وی افزود: از روز شنبه 16 مرداد ماه بازیکنان دعوت شده به مدت دو روز تمرینات هماهنگی و آماده سازی خود را برگزار می‌کنند و سپس در اختیار تیم‌های خود قرار دارند تا در بازیهای لیگ برتر حضور داشته باشند و در نهایت اواخر مرداد ماه 16 نفر نهایی به تورنمنت چهارجانبه تایلند اعزام شوند.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه تورنمنت تایلند به آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک بسزایی می‌کند، گفت: قصدمان از بازی‌های تدارکاتی و شرکت در تورنمنت چهارجانبه این است که بازیکنان را تحت فشار و در شرایط بازی قرار دهیم. هر چقدر بازی تدارکاتی بیشتری داشته باشیم، بازیکنان آماده‌تر می‌شوند. ضمن اینکه کادر فنی به نقاط ضعف و قوت تیم پی می‌برد.

وی  اضافه کرد: قرار بود تا در تورنمنت چین نیز حضور داشته باشیم اما با توجه به اینکه تیم‌های خوبی در این تورنمنت حضور ندارند، به این کشور سفر نمی‌کنیم و ترجیحمان این است تا در اردوی تدارکاتی و پیش از بازی برابر ازبکستان (که در اوایل شهریورماه و در مشهد برگزار می شود)، روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کنیم.

ناظم الشریعه در پایان گفت: بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر با انگیزه بالا تلاش می‌کنند و ما نیز از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی دریغ نمی کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید