رابطه کمالوند و شجاعیان مثل دو برادر است | اتاق خبر
کد خبر: 362766
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 13:46
اکرامی:
مدافع گسترش فولاد می‌گوید سرمربی تیمش علاقمند است تا شجاعیان بیشتر پیشرفت کند.

مصطفی اکرامی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مصطفی اکرامی در پاسخ به این سوال که شرایط گسترش فولاد را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: خوشبختانه شرایط ما خوب است و تنها مشکلی که در گسترش فولاد وجود دارد، هماهنگی میان بازیکنان است. به هرحال تغییرات زیادی در گسترش فولاد ایجاد شده است و نیاز داریم تا زمان بگذرد و به هماهنگی کامل برسیم. مطمئن باشید ما تلاش داریم شکلی قدرتمندتر از گسترش فولاد را نمایش دهیم و تیمی قدرتمندتر را بسازیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تیمش گل نمی‌زند، عنوان کرد: همان عدم هماهنگی که اشاره کردم دلیل گل نزدن ما در دو هفته گذشته بوده است. ما تغییرات زیادی در تیم داشته‌ایم و بیشتر این تغییرات در خط حمله ما بوده است. در تعطیلات لیگ حتما با برنامه کادرفنی هماهنگی خود را به دست می‌آوریم. آقای کمالوند به خوبی می‌دانند چه کار کنند تا تیم به موفقیت برسد.

مدافع گسترش فولاد در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهار نظر کمالوند راجع به شجاعیان چیست، گفت: خود شجاعیان هم قبلا گفته بود که بعد از خدا، فوتبالش را مدیون کمالوند است. کمالوند باعث شکوفایی استعداد شجاعیان شد و به شما می‌گویم که کمالوند، شجاعیان را مثل برادر کوچکش دوست دارد و شجاعیان هم کمالوند را مثل برادر بزرگش دوست دارد. صحبت آقای کمالوند در جهت منافع تیم و خود شجاعیان بوده است. کمالوند از پتانسیل شجاعیان اطلاع دارد. قطعا کار شجاعیان امسال سخت‌تر از گذشته است چون همه او را می‌شناسند و با سبک بازیش آشنا هستند. کمالوند دوست دارد تا شجاعیان پیشرفت بیشتری کند. شجاعیان بازیکن بسیار خوبی است و از لحاظ اخلاقی هم بسیار دوست داشتنی است. رباطه میان کمالوند و شجاعیان یک رابطه برادری است.

اکرامی درپایان و در پاسخ به این سوال که بازی تیمش برابر پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کند، بیان کرد: پرسپولیس از تیم‌هایی است که امسال تغییرات کمی داشته و نقاط ضعفش را در نقل و انتقالات پوشش داده است. آنها تیمی قدرتمند هستند و سال گذشته هم به لحاظ کیفیت بازی، بهترین تیم بودند ولی مطمئنم که روز سختی را برابر تیم ما خواهند داشت. مطمئن باشید با قدرت به مصاف آنها می‌رویم و روز سختی برای این تیم رقم می‌زنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید