باتشوایی پدیده لیگ برتر انگلیس می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 362779
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 15:11
کورتوا:
دروازه بان بلژیکی چلسی به تمجید از هموطن و مهاجم جدید تیمش پرداخت و پیش‌بینی کرد این بازیکن به پدیده این فصل لیگ برتر تبدیل شود.

باتشوایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چلسی در فصل قبل مشکلات زیادی در خط حمله خود داشت. مصدومیت ها و محرومیت های دیگو کاستا و بازی های ضعیف فالکائو باعث شد تا مسئولان این باشگاه پاتو را از لیگ برزیل به خدمت بگیرند ولی این بازیکن نیز در چلسی ماندگار نشد تا در نهایت سران آبی های لندن میچی باتشوایی را با ۳۳ میلیون پوند از مارسی به خدمت بگیرند.

تیبو کورتوا درباره حضور باتشوایی در این تیم گفت: مطمئن هستم او در چلسی موفق خواهد شد. مهاجم خیلی بزرگ و قدرتمندی است. مطمئن هستم می تواند فشار حضور در چلسی را پشت‌سر بگذارد و به یکی از بازیکنان بزرگ و موفق تیم تبدیل شود. امیدوارم خیلی زود خودش را در چلسی ثابت کند. باتشوایی در بازی هوایی و بازی زمینی قدرت بالایی دارد. مطمئن هستم خرید خوبی برای تیم خواهد بود. امیدوارم بتواند به عنوان پدیده لیگ برتر در این فصل باشد.

کورتوا ادامه داد: به نظر من تنها مساله نگران کننده این است که سرعت بازی های لیگ برتر از لیگ فرانسه بالاتر است و او باید خیلی زود با این قضیه کنار بیاید. در تمریناتی که پیش از شروع فصل داشتیم، تلاش زیادی از خود انجام داد. امیدوارم بتواند شرایط تیم ما را بهتر کند.

باتشوایی در ۷۸ دیداری که برای مارسی انجام داد توانست ۳۳ گل به ثمر برساند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید