داوران فصل شانزدهم را به خوبی آغاز کردند | اتاق خبر
کد خبر: 362783
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 15:38
عنایت:
رییس دپارتمان داوری اظهار کرد اشتباهات داوران در هفته اول و دوم تاثیرگذار نبود و آنها فصل را خوب آغاز کردند.

مسعود عنایت

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسعود عنایت در خصوص قضاوت های هفته اول لیگ برتر گفت: با توجه به جوانگرایی در کمیته داوران داشتیم در مجموع داوران فصل شانزدهم لیگ برتر را به خوبی آغاز کردند.

عنایت درباره قضاوت داوران در بازی‌های هفته اول لیگ برتر گفت: ناظران بازی‌ها اشتباه مهمی را انعکاس ندادند و بنابر گزارش‌ها، عملکرد همه داوران به جز یک مورد خوب بوده است. دیدار تیم های استقلال تهران با نفت صحنه‌ای که مگویان، مدافع استقلال روی محمد قاضی، مهاجم نفت خطا کرد، داور باید آن را خطا اعلام می کرد که متاسفانه زرگر نتوانست آن را به درستی تشخیص دهد.

رییس دپارتمان داوری در خصوص اعتراض تیم پرسپولیس مبنی بر صحیح بودن گل در دیدار با فولاد خوزستان نیز گفت: با توجه به تصاویر تلویزیونی و آنالیزی که با اعضای دپارتمان داوری داشتیم، توپ به طور کامل از خط رده نشده بود و کمک داور با جای گیری مناسب بهترین تصمیم را گرفت. به نظرم یک عکس نمی تواند ملاک قضاوت باشد. یک یا دو اشتباه در طول این دو هفته داشتیم اما در مجموع عملکرد داوران در این 16 بازی را مناسب ارزیابی می کنم. 

وی در پایان اظهار کرد: امروز تست آمادگی جسمانی داوران فوتبال ساحلی بانوان در آکادمی ملی فوتبال انجام شد و همه داوران توانستند این تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارند. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید