آرژانتین نیازمند بازگشت مسی است | اتاق خبر
کد خبر: 362997
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 07:54
والدانو:
بازیکن پیشین رئال مادرید معتقد است تیم ملی آرژانتین نیازمند بازگشت لیونل مسی است.

خورخه والدانو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین، واکنش‌های زیادی از سوی بازیکنان سابق و مربیان فوتبال آرژانتین منتشر شده است. خورخه والدانو جدیدترین کسی است که به این خداحافظی واکنش نشان داده است.

خورخه والدانو که ۲۳ بار برای تیم ملی آرژانتین به میدان رفته است و در جام جهانی ۱۹۸۶ در تیم قهرمان آرژانتین نیز حضور موفقیت‌آمیزی داشته است، درباره بازگشت مسی به تیم ملی این کشور گفت: آرژانتین نیازمند بازگشت مسی است. در حال حاضر بهترین کار ممکن این است که لیونل مسی به زودی زود به تیم ملی بازگردد.

تیم ملی آرژانتین از سال ۱۹۹۳ که توانست قهرمان کوپا آمه‌ریکا شود، تاکنون نتوانسته است به هیچ عنوانی دست یابد. در حالی که خیلی ها منتظر بودند حضور مسی به این طلسم پایان ببخشد، هنوز این اتفاق رخ نداده است.

والدانو در این زمینه گفت: متاسفانه فشار زیادی روی لیونل مسی است. او به عنوان کاپیتان، همیشه مدنظر رسانه ها قرار داشته است. او بازیکنی است که دوست دارد همه بازی ها را برنده از زمین خارج شود. به همین خاطر فشار زیادی روی شانه‌های اوست. با این حال ما در حال صحبت درباره یک نابغه هستیم که پنج بار توپ طلای فوتبال جهان را کسب کرده است. به همین خاطر خداحافظی مسی از تیم ملی آرژانتین شرایط را برای تیم ملی بدتر می‌کند. بهتر این است که او به تیم ملی بازگردد.

تیم ملی آرژانتین باید در دو بازی بعدی خود در انتخابی جام جهانی برابر اروگوئه و ونزوئلا دیدار کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید