در آینده نزدیک برای رضاییان تصمیم می‌گیریم | اتاق خبر
کد خبر: 363025
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 11:05
طاهری:
سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید در حال حاضر لیست بازیکنان بالای 23 سال این تیم پر است ولی شاید در آینده‌ای نزدیک تصمیماتی گرفته شود که رضاییان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود.

علی اکبر طاهری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت حضور رامین رضاییان در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: درباره رضاییان باید بگویم ما تابع قوانینی هستیم که سازمان لیگ برای ما مشخص کرده، به طور مثال فقط می‌توانیم 18 بازیکن بالای 23 سال در اختیار داشته باشیم و الان لیست ما پر شده است.

وی افزود: البته شاید باشگاه در آینده‌ای نزدیک تصمیماتی بگیرد که رضاییان به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شود اما همه این‌ها به جلسات ما در باشگاه پرسپولیس ارتباط دارد. رضاییان تخلف بزرگی کرده است شاید در این زمینه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم ورود کند و بخواهد در این باره رای صادر کند اما با توجه به بندهای قرارداد ما و رامین رضاییان داور میان ما و او کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس خواهد بود. حال اجازه دهید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید در این زمینه جلسه برگزار و تصمیم‌گیری کنیم.

او در پاسخ به سوال که آیا احتمال دارد نام گولچ از لیست پرسپولیس خارج شده و رامین رضاییان به پرسپولیس اضافه شود گفت: هنوز در این زمینه تصمیم قطعی نگرفته‌ایم و هرچیزی امکان‌پذیر است. باید ببینیم سرمربی تیم چه نظری دارد.

طاهری همچنین در پایان گفت: برای هواداران برنامه‌ای داریم که جایگاه کنار VIP را به عنوان جایگاه VIP تلقی کنیم و برای بازی‌های پرسپولیس بلیت این صندلی‌ها را تا آخر فصل به هواداران بفروشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید