پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران | اتاق خبر
کد خبر: 363194
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1395 - 02:50
آخوندی در فرودگاه خرم آباد در سفر به لرستان ضمن اشاره به اجرای پروژه‌های مفصل در این استان به پرداخت بخش از مطالبات پیمانکاران اشاره داشته و گفت در اسرع وقت تمامی مطالبات پرداخت خواهد شد.

اتاق خبر: آخوندی در فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر یک روزه خود به استان بیان کرد: در لرستان پروژه‌های مفصلی داریم و بزرگراههایی که منتهی به خرم آباد می‌شوند. بخشی از این پروژه‌ها افتتاح و برخی دیگر نیز امروز به بهره برداری می‌رسند.

وی ادامه داد: ارتقاء خط آهن به سمت درود را در دستور کار داریم و احداث راه آهن خرم آباد درود نیز در حال انجام است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح توسعه فرودگاه خرم آباد در حال انجام است، یاد آور شد: این طرح به طور چهارصد متر اجرا می‌شود که با انجام آن هواپیماهای بزرگتری می‌توانند در این فرودگاه نشست و برخاست کنند.

آخوندی همچنین انتقال پادگان و بهسازی بافت خرم آباد و بازدید از پروژه‌های بیمارستانی در بروجرد را از دیگر برنامه‌های امروز سفر به خرم آباد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه پیمانکاران در لرستان پروژه‌های خود را به خوبی انجام دادند و ما نیز در بحث پرداخت مطالبات پیگیر هستیم.

آخوندی تصریح کرد:‌ ۱۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران لرستان پرداخت شده است و هر هفته نیز اسناد به خزانه ارسال تا مطالبات پیمانکاران پرداخت شود. تمام تلاش ما این است که تمامی مطالبات پیمانکاران در اسرع وقت پرداخت شود.

وی همچنین در مراسم افتتاح ۱۴ کیلومتر از چهارخطه محور خرم‌آباد به نورآباد بیان کرد: امروز توجه خوبی به خطوط مواصلاتی جاده‌ای، ریلی و هوایی استان می‌شود. در بدو ورود از پروژه توسعه باند فرودگاه خرم‌آباد دیدن کردیم که ۴۰۰ متر به باند اضافه می‌شود و امکان فرود هواپیما با برد بلند فراهم خواهد شد.

آخوندی ادامه داد: در محورهای مختلفی بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان به طور مجموع در حوزه توسعه جاده‌ای هزینه کرده‌ایم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز جاده‌سازی نورآباد به کرمانشاه و تونل بروجرد به الشتر را نیز در دستورکار داریم که با شدت هر چه بیشتری در حال پیگیری هستند. از سمت جنوب غرب استان نیز پروژه جاده‌سازی پلدختر به آبدانان در حال انجام است که تونلی برای آن در دست اجرا داریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۴۰ کیلومتر جاده روستایی امروز افتتاح می‌شود، افزود: همچنین اجرایی شدن جاده‌های جدیدی را نیز آغاز کرده‌ایم.

وی گفت:  هماهنگی خوبی بین دولت و نمایندگان مجلس وجود دارد که امیدواریم در راستای توسعه هر چه بیشتر از این وحدت رویه استفاده کنیم و گامی در جهت این مهم برداریم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید