پذیرش و موافقت با استعفای محسن جلال‌پور از ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان | اتاق خبر
کد خبر: 363328
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 10:35
هیات نمایندگان اتاق کرمان روز پنجشنبه استعفای محسن جلال‌پور از ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان را اعلام وصول و با آن موافقت کرد.

اتاق خبر: هیات نمایندگان اتاق کرمان در نشست روز پنجشنبه خود، با صدور بیانیه‌ای از پذیرش استعفای محسن جلال‌پور از ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان خبر داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 جلسه عادی هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان در روز پنجشنبه مورخ 95.5.14 در محل اتاق کرمان و با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید. با توجه به دریافت نامه استعفای آقای محسن جلال‌پور از سمت ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان، موارد زیر به اتفاق آرا مورد تایید شرکت کنندگان در جلسه قرار گرفت:

 1-  با عنایت به اصرار مکرر آقای جلال‌پور مبنی بر طرح و اعلام وصول استعفا در اولین جلسه هیات نمایندگان اتاق کرمان و با توجه به ملاقات حضوری با ایشان در منزل و بررسی تمامی جوانب مربوط به سلامتی نامبرده به عنوان اولویت اول هیات نمایندگان اتاق کرمان و همچنین برگزاری جلسه‌ای مستقل با اعضای خانواده ایشان جهت بررسی آخرین شرایط درمان آقای جلال‌پور، درخواست استعفای وی رسما اعلام وصول و در جلسه مطرح شد.

 2-  هیات نمایندگان اتاق کرمان ضمن تشکر و قدردانی فراوان از زحمات بی‌بدیل و ارزشمند آقای جلال‌پور طی   14 سال گذشته در اتاق کرمان، از حمایت‌های کلیه مقامات کشوری و استان، فعالان و کارشناسان اقتصادی سراسر کشور که در روزهای اخیر با ابراز محبت از طریق ارسال پیام، تماس تلفنی و یا به صورت حضوری جویای سلامتی و روند درمان رییس اتاق کرمان و ایران بوده و یا خواستار ادامه فعالیت ایشان بوده‌اند، کمال تشکر دارد. هیات نمایندگان اتاق کرمان صرفا با درنظر داشتن اولویت سلامتی ایشان، با وصول نامه موافقت کرد.

 3-  با توجه به استعفای آقای جلال‌پور از عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان، عضو علی البدل بخش بازرگانی جایگزین ایشان شد و مقرر گردید در جلسه آتی هیات نمایندگان نسبت به انتخاب رییس جدید اتاق کرمان و جایگزین آقای جلال‌پور در هیات نمایندگان اتاق ایران تصمیم گیری شود.

 هیات نمایندگان اتاق کرمان آرزومند است با بهبود سلامت آقای جلال‌پور، امکان بهره‌گیری از تجارب و توانایی‌های کم ‌نظیر ایشان در آینده بسیار نزدیک برای اتاق کرمان و اقتصاد کشور میسر شود.

 هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان

محسن جلال‌پور همچنین یکشنبه هفته گذشته پس از حدود 14 ماه فعالیت به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، به دلیل بیماری قلبی از سمت خود کناره‌گیری کرده بود که این تصمیم با موافقت هیات رئیسه اتاق ایران همراه نشد. هیات رئیسه اتاق ایران، در بیانیه ای ضمن قدردانی از تلاش‌های او اعلام کرد استعفایش را «به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت».

منبع: اتاق ایران

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید