آتش سوزی ایستگاه لخته گیر گاز گناوه خاموش شد | اتاق خبر
کد خبر: 363334
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1395 - 13:34
آتش سوزی ناشی از انفجار که ساعت 12 و 30 دقیقه جمعه شب در ایستگاه لخته گیر خط 42 اینچ گاز روستای شول شهرستان گناوه رخ داد، پس از پنج ساعت خاموش شد.

 

به گزارش اتاق خبر، شدت انفجار به حدی بود که شیشه های منازل ساکنان شهر گناوه و بندر ریگ در 22 کیلومتری مرکز شهرستان و روستاهای تابعه بشدت تکان خورد.
مردم با صدای این انفجار به گمان اینکه زلزله است به خیابان ها آمدند و پس از اینکه مطمئن شدند آتش سوزی ایستگاه یادشده بوده به خانه های خود بازگشتند.
شدت شعله های آتش این حادثه بحدی بود که تا شعاع یک کیلومتری امکان نزدیک شدن به آن وجود نداشت و امکان امدادرسانی و خاموش کردن آن نیز میسر نبود.
شماری از مردم شهرستان نیز بمحض اطلاع از این حادثه با موتورسیکلت و خودرو خود را به نزدیکی های محل حادثه رساندند تا به امدادگران کمک کنند.
تصویر برداری از این حادثه بوسیله گوشی های تلفن همراه از دیگر نکات این حادثه بود.
دراین حادثه چهار نفر مصدوم و دچار سوختگی های با درصدهای مختلف شدند که توسط اورژانس 115 جاده ای شول به بیمارستان های سوانح سوختگی و امیرالمومنین (ع) گناوه انتقال یافتند.
بمحض این حادثه نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار و امام جمعه و اعضای مدیریت بحران حاضر و تا زمان خاموش شدن آتش در محل حضور داشتند.
فرماندار گناوه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: بدنبال این حادثه مدیریت بحران جلسه اضطراری تشکیل داد و همه نیروهای این مدیریت ، تیم امدادی و نیروهای انتظامی و بسیج شهرستان به همراه نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی شرکت های نفتی منطقه و فلات قاره بهرگان و گاز ونفت گچساران درمحل حاضر شدند.
سیدعلی پاک نژاد افزود: استاندار بوشهر و مدیرکل دفتر بحران استان بوشهر و رئیس کمیسیون انرژی مجلس بطور مداوم در تماس بودند.
شهرستان گناوه در 120 کیلومتری شمال استان بوشهر قراردارد.

منبع: ایرنا

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید