سه تیم در آستانه کنار رفتن از لیگ دسته یک | اتاق خبر
کد خبر: 363465
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 06:39
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با توجه به محرومیت 5 تیم لیگ دسته اول، تیم‌های نساجی مازندران و مس کرمان نیز مشکلات حقوقی خود را با تضمین‌های حقوقی و مالی حل کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، غلامرضا بهروان افزود: تیم‌های استقلال اهواز، نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر تاکنون موفق به حل مشکلات حقوقی و مالی خود نشده‌اند.

این مقام مسئول بیان کرد: با توجه به مکاتبات 2 ماهه اخیر در مورد تسویه بدهی‌های مالی همه باشگاه‌ها از این موضوع آگاهی داشتند و باشگاهی نمی‌تواند مدعی شود که از این موضوع آگاهی نداشته است.

وی افزود: از رییس فدراسیون، دبیر کل، رئیس کمیته انضباطی، روسای هیأت‌های استان که برای حل مشکلات این تیم‌ها سازمان لیگ را یاری دادند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

بهروان تاکید کرد: کمیته نقل انتقالات و کمیته مسابقات آمادگی دارد برای حل مشکل تیم‌های باقیمانده در ساعات غیر اداری نیز امور لازم را پیش ببرد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تاکید کرد: اگر تیمی نتواند شرایط شرکت در مسابقه فردا را کسب کند، کمیته مسابقات گزارش مذکور را برای بررسی و تصمیم گیری مقتضی به هیأت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارجاع خواهد داد.

وی در پایان افزود: سازمان لیگ در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نداشته و کلیه عواقب و مسئولیت‌ها به عهده مدیران باشگاه‌ها خواهد بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید