تلاش مضاعف مسئولان برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط/ مردم کشور ژاپن همچنان در آتش بمباران اتمی آمریکا می‌سوزند | اتاق خبر
کد خبر: 363553
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 12:33
امام جمعه زنجان تاکید کرد:
امام جمعه زنجان با اشاره به حادثه بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی توسط آمریکا گفت: در این اقدام ناجوانمردانه علیه مردمان بیگناه بیش از 160 هزار نفر کشته شدند.

اتاق خبر: آیت الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه آمریکا با تمام سوابق سیاه خود در تاریخ از حقوق بشر سخن می‌گوید٬ اظهار کرد: آنها از اینکه حقوق بشر را بر زبان می آورند خجابت نمی کشند.

وی آمریکا را لکه سیاهی بر روز زمین عنوان کرد و افزود: آمریکا تنها کشوری که به صراحت علیه مردم بیگناه از سلاح های اتمی استفاده کرده است.

امام جمعه زنجان ابراز کرد: آثار بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی هنوز هم در نسل مردمان امروز ژاپن وجود دارد و این از جمله جنایات هولناک آمریکا علیه مردم بیگناه و بی‌دفاع بود.

وی به 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک اشاره کرد و افزود: حمایت از صنایع باید توسط مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه صنایع کوچک و متوسط باید مورد حمایت قرار گیرد٬ ابراز کرد: برخی تدابیر و کم کاری‌ها سبب تعطیلی برخی از صنایع شده است.

وی بیان کرد: باید از تعطیلی صنایع کوچ  و متوسط جلوگیری شود چرا که تعطیلی صنایع سبب افزایش بیکاری در جامعه می‌شود.

امام جمعه زنجان صنعت را مهمترین موضوع در بحث ایجاد اشتغال عنوان کرد و افزود: باید برای فعال نگه داشتن صنایع موجود و فعال کردن صنایع تعطیل شده تلاش مضاعف انجام شود.

وی به سالروز شهادت شهید محمود صارمی روز خبرنگار اشاره کرد و افزود: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند و باید همیشه در جهت آگاه سازی جامعه تلاش و همت داشته باشند.

آیت الله خاتمی با اشاره به رسالت خطیر خبرنگاران در عرصه اطلاع‌رسانی صحیح بیان کرد: خبرنگاران وظیفه‌دارند خدمات نظام به مردم را بیان و در مقابل مشکلات را نیز منعکس کنند.

وی به فرمایشات امام راحل در مورد خبرنگار و اهمیت وجود خبرنگاران در جامعه گفت: امام راحل در این راستا فرمودند:«آن کسی که قلمش انسانی است از روی انصاف می نویسد».

منبع: موج

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید