خرید پرهزینه استقلال روی لبه تیغ! | اتاق خبر
کد خبر: 363736
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 22:00
مدافعی که زود ناکارامد شد؛
مدافع استقلال که امروز خبر خروجش از لیست باشگاه منتشر شده، اشتباهات زیادی داشته تا به این نقطه رسیده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، خبر خروج کنعانی زادگان از لیست استقلال به واسطه مصاحبه بد، عملکرد بد و مصدومیت منتشر شده است، این خرید البته از ابتدا خرید خوبی برای استقلال نبود، به طور کلی خریدن دفاع وسطی که به همراه ملوان به دسته اول رفته از منظر آماری خرید خوبی محسوب نمی‌شود اما در آن مقطع که وحید امیری به پرسپولیس رفت استقلال دچار نوعی سرخوردگی شد و شاید به همین دلیل اصراری وجود داشت برای جذب کنعانی زادگانی که با پرسپولیس قرارداد داشت.

همین امروز که شایعه خروج کنعانی زادگان از فهرست استقلال به گوش می‌رسد هم این مدافع روی هر سه گل خورده استقلال در دو بازی اول رد پا دارد و البته در دیدار با نفت آبادان هم به میدان نرفت تا آمارش یکی از بدترین آمارهای ممکن باشد آن هم در حالی که استقلال همین امروز بابت او علاوه بر هزینه میلیاردی خودش، ۴۰۰ میلیون هم باید به پرسپولیس بدهد و بدتر از همه اینکه استقلال هم مدافع وسط نخواهد داشت در صورتی که او از لیست خارج شود.

البته استقلال در مورد دیگر خریدها هم از منظر آماری خیلی خوب کار نکرده  و بسیاری از بازیکنان جدیدش مصدوم بوده اند و یا اگر مهاجم هستند، از منظر آماری تعداد خوبی نداشته است.

در هر صورت فعلا کنعانی زادگان پس از اظهار نظرش در مورد کمبود تجربه کادر فنی استقلال شرایط خوبی ندارد و حتی ممکن است شایعه خروج او از لیست استقلال به واقعیت بپیوندد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید