جوانان ما با اعتقاد راسخ در مقابل گروه‌های تروریستی ایستاده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 363910
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1395 - 23:57
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: جوانان ما با ایمان واعتقاد راسخ در مقابل گروه های تروریستی ایستاده اند و این، ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باری تعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.

اتاق خبر: امیر احمدرضا پوردستان در همایش سرانگشتان یگان های قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ویژه فرماندهان گردان‌ها که با هدف افزایش ظرفیت تهاجمی، ایمنی و پیشگیری از جرائم و تخلفات برگزار شد، اظهار داشت: امروز ما با چهره تازه ای از تهدید روبرو هستیم و به عنوان بازوهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم، کاملا آماده باشیم.

وی افزود: آنچه شما را در میدان جنگ آماده نگه می دارد و پیروز می کند ایمان و باور های شماست؛ اینکه جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه های تروریستی ایستاده اند ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باری تعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.

در حاشیه این همایش، امیر پوردستان فرمانده نزاجا و حجت الاسلام وفا، رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو به همراه حجت الاسلام موسوی شناس، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه شمالغرب و جمعی از فرماندهان این منطقه با حضور در منزل شهیدان محمد قریشی و مسلم مجیدی با خانواده های بزرگوار این شهدا دیدار کردند.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید