فیفا درباره طارمی تصمیم می‌گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 363965
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 04:16
سرمربی ریزه‌اسپور:
سرمربی تیم ریزه اسپور ترکیه اعلام کرد که فیفا و این باشگاه باید درباره مهدی طارمی تصمیم‌گیری کنند، هر چند که باشگاه پرسپولیس مذاکراتی درباره این بازیکن آغاز کرده است.

طارمی و رضاییان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کارامان، سرمربی ریزه‌اسپور درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان  از این تیم اظهار کرد: مهدی طارمی بازیکنی بود که از ابتدا خواهانش بودیم. وقتی مهدی به تیم ما منتقل شد، دیدیم که  هم‌تیمی او رامین رضایی هم برای ترانسفر شدن (به ترکیه) بازیکن مناسبی است و به همین دلیل او را نیز به خدمت گرفتیم.  

وی افزود: بعد از انتقال طارمی به ترکیه به دلیل محبوبیتش، از سوی  طرفداران و باشگاه سابق و خانواده‌اش تحت فشار قرار گرفت. سپس مشکلات خانوادگی را دلیل خود عنوان کرد و رفت.

کارامان درباره وضعیت رامین رضاییان هم گفت: رامین در لیست ما تنها بازیکن جذب شده نبود. او در حالی که مراحل اداری انتقالش در حال انجام بود درخواست جدایی کرد و ما هم اجازه دادیم و قراردادش را فسخ کردیم. اما در موضوع طارمی فیفا باید تصمیم بگیرد. مهدی بازیکن ماست و در رابطه با این موضوع از پرسپولیس با باشگاه ما تماس گرفته‌اند و صحبت‌هایی آغاز شده است. آنها خواسته‌اند که این بازیکن دوباره بازگردد. دیگر تصمیم را باشگاه ما خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید