از نتیجه و تلاشم راضی هستم | اتاق خبر
کد خبر: 363986
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 06:27
مهسا جاور:
رویینگ‌سوار المپیکی کشورمان پس از آن که از صعود به یک‌چهارم نهایی بازماند، طبق برنامه اعلام شده به نیمه‌نهایی E و F رفت تا رتبه نهایی‌اش در رقابت‌ها فردا مشخص شود.

مهسا جاور

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهسا جاور پس از مسابقه گفت: خدا را شکر مسابقه خوبی بود. با این که بالا نرفتم اما از خودم راضی هستم. به هر حال توانستم با کشورهای بزرگ در رویینگ دنیا مسابقه نزدیک جهانی داشته باشم. من از اول می‌دانستم که المپیک میدان بزرگ و مهمی است و تمام تلاشم را انجام دادم و از نتیجه‌ای که گرفتم، راضی هستم.

جاور در ادامه با اشاره به این که شاید به آن چیزی که می‌خواسته، نرسیده اما مهم این است که برابر حریفان قدرتمند جهانی در ثانیه‌ها کم آورده و به مرحله بالاتر نرسیده است، عنوان داشت: همین نتیجه هم در سطح المپیک برای من خیلی خوب است. من تنها آسیایی بودم که در گروه‌بندی تمام حریفانم جهانی تعیین شدند.

او که بعد از مسابقه دچار سرگیجه شد و مدت زیادی در اتاق استراحت حضور داشت، از این که برای مصاحبه نزد خبرنگاران نیامده عذرخواهی کرد و افزود: بعد از مسابقه به حدی رسیده بودم که نای حرف زدن نداشتم؛ حتی برای برداشتن قایق مربی‌ام کمکم کرد. بعد از آن هم مدت زیادی سرگیجه داشتم اما حالا بهتر هستم و امیدوارم فردا که برای رنکینگم در نیمه‌نهایی E و F پارو می‌زنم، بتوانم خوب کار کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید