فردیناند درباره پوگبا تغییر موضع داد | اتاق خبر
کد خبر: 364359
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1395 - 18:59
مدافع سابق شیاطین سرخ اطمینان دارد که پوگبا خرید خوبی خواهد بود و یونایتد را به قهرمانی در لیگ جزیره بازخواهد گرداند.

ریو فردیناند

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرانجام بعد از کشو قوس‌های زیاد پرونده پل پوگبا در فصل جابه‌جایی تابستانی بسته شد و این بازیکن فرانسوی با 105 میلیون یورو به لیگ جزیره برگشت تا به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان لقب بگیرد. 

ریو فردیناند که در ابتدا از مخالفان پرداخت رقم نجومی برای پوگبا بود، به یک باره تغییر موضع داد و تاکید کرد این بازیکن فرانسوی خرید ایده‌آل برای یونایتد است. او گفت: جدایی پوگبا از منچستریونایتد حرف و حدیث های زیادی به دنبال داشت اما خوشبختانه موفق شدیم دوباره این بازیکن بزرگ را برگردانیم. پوگبا بازیکن بسیار بااستعدادی است و اطمینان دارم که او در سال‌های آینده به یکی از بهترین بازیکنان لیگ جزیره و اروپا تبدیل خواهد شد. با آمدن این بازیکن بااستعداد شانس ما برای قهرمانی در لیگ برتر بسیار بالا رفته است.

مدافع سابق شیاطین سرخ ادامه داد: پوگبا را به خوبی می شناسم. او با توانایی های بالایی که دارد می تواند توازن را در میانه میدان بر قرار کند. او با شخصیت قوی ای که دارد می‌تواند فشاری زیادی را رویش است تحمل کند. اطمینان دارم که جذب این بازیکن موفقیت آمیز خواهد بود و باشگاه بزرگ یونایتد ضرر نخواهد کرد.

فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس از شنبه هفته آینده شروع خواهد شد و منچستر یونایتد در نخستین بازی خود یکشنبه در خانه بورنموث به میدان خواهد رفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید