نتایج فصل بعد آینده‌ام را مشخص می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 364400
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1395 - 23:29
ونگر:
سرمربی آرسنال تاکید کرد ادامه حضورش در این تیم به نتیجه‌های فصل بعد او بستگی دارد.

a.espncdn.com.jpg

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،‌ آرسن ونگر در حالی که تنها یک سال از قرادادش با باشگاه آرسنال باقی مانده است، وارد بیست و یکمین سال مربیگری در این باشگاه شده است. او به خاطر آنکه در سال‌های اخیر موفق نشده تیمش را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس برساند زیر فشار بسیار زیادی قرار گرفته است. 

آرسن ونگر در این زمینه گفت: درست است که قراردادم رو به پایان است اما به هیچ وجه تا تابستان آینده قصدی برای تمدید و حتی صحبت کردن در مورد تمدید قراردادم ندارم. هیچ‌گاه نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی برای شما رخ می‌دهد. همیشه تلاش می‌کنیم در طول دوران زندگی،‌ بهترین کارها را انجام دهیم و بهتر شویم. البته باید از هر لحظه‌ای که در آن هستیم، بهترین استفاده را هم ببریم. 

بعد از حذف تیم ملی فوتبال انگلیس از یورو 2016 و استعفای روی هاجسون، صحبت‌های زیادی در مورد مربیگری ونگر در این تیم به گوش رسید. سرمربی فرانسوی آرسنال در واکنش به این موضوع هم گفت: وقتی این شایعه‌ها را شنیدم، تصمیم گرفتم به قرادادم با آرسنال پایبند بمانم. قرادادم با توپچی‌ها چیزی است که همواره تلاش می‌کنم بالاترین اهمیت را برایش قائل شوم. در طول دوران فعالیتم در آرسنال همواره این کار را انجام دادم.

آرسن ونگر چند روز پیش اعلام کرده بود از دوران بازنشستگی می‌ترسد. او در مورد این صحبت‌ها نیز اظهار کرد: تا زمانی که از نظر فیزیکی توانایی داشته باشم، به مربیگری در فوتبال ادامه می‌دهم. اهمیتی نمی‌دهم در چه موقعیت و رتبه‌ای قرار دارم. به تنها چیزی که اهمیت می‌دهم، حضور در فوتبال است. درست است که از حالا باید به دوران بازنشستگی فکر کنم اما در نهایت کاری که باید انجام دهم این است که از موقعیت کنونی خودم دفاع کنم. این کار را نیز تنها با بهترین عملکردم می‌توانم نشان دهم. 

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید