فوتبال برزیل به خفت عادت کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 364423
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1395 - 01:35
زیکو:
اسطوره فوتبال برزیل به انتقاد از نیمار و تیم امید برزیل پرداخته است.

زیکو و نیمار

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نیمار در تیم ملی برزیل شرایط خوبی سپری نمی کند. در حالی که خیلی‌ها امیدوار بودند این بازیکن در تیم امید برزیل در خانه بدرخشد ولی در هر دو دیدار تیم امید برزیل در ریو به تساوی بدون گل رسیده است تا جایی که هواداران تیم ملی برزیل برای این بازیکن یک آلترناتیو ایجاد کردند و به تشویق مارتا، بازیکن شماره 10 تیم زنان کشورشان پرداختند. 

اینبار زیکو به انتقاد از این بازیکن پرداخته است. او در صحبت هایی گفت: این یک خجالت و شرم آوری بزرگ برای برزیل است که نتواند از گروه خود به مرحله بعد المپیک راه یابد  ولی این چند ساله متاسفانه فوتبال برزیل به این شرم آوری ها عادت کرده است و خفت، پشت خفت برای فوتبال برزیل رخ می دهد.

زیکو درباره فشار قهرمانی روی تیم امید برزیل گفت: این برعکس است. پیراهن برزیل به اندازه کافی بزرگ است و همیشه با برد و قهرمانی عجین شده است. بازی در خانه باید برای برزیل یک مزیت و امتیاز باشد نه اینکه فشار روی تیم ایجاد کند.  

بازیکن سابق تیم ملی برزیل در پایان به انتقاد از نیمار پرداخت و گفت: کاپیتان تیم ما لیافت کاپیتانی ندارد. این اشتباه بود که نیمار به عنوان کاپیتان انتخاب شود. او باید تنها به فوتبال تمرکز کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید