برنده بازی فردا هواداران هستند | اتاق خبر
کد خبر: 364424
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1395 - 01:42
خطیبی:
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: برنده بازی فردا هواداران هستند.

رسول خطيبي

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی اظهار کرد: ما دو بازی از سه میزبانی در زمین حریف به میدان می‌رویم. برای من تیم‌های تبریزی هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و دوست دارم همه هواداران به ورزشگاه بیایند. برای این بازی خیلی‌ها به من می‌گفتند که نباید در زمین تراکتور به میدان بروید و می‌گفتند می‌توانیم در شهر کرج هم بازی کنیم ولی من معتقدم شهرآوردی که بعد از 20 سال برگزار می‌شود باید در تبریز انجام شود.

وی افزود: ما حتی یک جلسه تمرین در زمین تراکتور نداشتیم ولی آنها هر روز در این زمین تمرین می‌کنند. هر چقدر که تماشاگر به ورزشگاه بیاید برای ما فرقی نمی‌کند و معتقدم چه هواداران ماشین‌سازی و چه هواداران تراکتورسازی همه تبریزی هستند و برنده بازی فردا هواداران خواهند بود. خیلی از آقایان می‌خواستند در این دربی هم تفرقه بیندازند ولی من از همه آنها می‌خواهم  که فرهنگ خودشان را نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی بیان کرد: تراکتور تیم بزرگ و قابل احترامی است و امسال هم برای قهرمانی بسته شده است. این تیم در تمام پست‌ها نفرات خوبی دارد ولی ما هم بازیکنان باکیفیتی جذب کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم که در وهله اول بازی زیبایی به نمایش بگذاریم و هر تیمی که موقعیت‌های زیادی داشته باشد به پیروزی برسد.

خطیبی خاطرنشان کرد: برای بازی فردا سه مصدوم داریم که یکی از آنها قطعا به این بازی نمی‌رسد و نمی‌خواهم اسمشان را بگویم امیدوارم آن دو بازیکن دیگر تا فردا آماده بازی شوند.

وی درخصوص این خبر که قرار شد بازی فردا لغو شود، گفت: ما برای این بازی از شب سه‌شنبه به اردو رفته‌ایم و تمرکز کافی روی مسابقه داریم. مطمئن بودیم که این مسابقه برگزار می‌شود و کار خودمان را کرده‌ایم و توجهی به این حرف‌ها نداشته‌ایم.

وی درخصوص آمادگی تیمش گفت: تمام تیم‌ها در هفته‌های اول مشکل دارند ولی از هماهنگی بازیکنانم راضی‌ام و امیدوارم در تعطیلات پیش‌رو به آمادگی صددرصد برسیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید