سفر صهیونیست ها به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس افزایش یافت | اتاق خبر
کد خبر: 364820
تاریخ انتشار: 23 مرداد 1395 - 21:27
اداره آمار رژیم صهیونیستی از افزایش تعداد مسافران یهودی (صهیونیست) به عربستان و دیگر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس پرده برداشت.

 

اتاق خبر: نزدیک به 250 هزار یهودی (صهیونیست) به کشورهای اردن، عربستان و کشورهای حوزه خلیج فارس به خصوص امارات، قطر، بحرین و منطقه کردستان عراق سفر کرده اند.
به گزارش این اداره، نسبت مسافرت صهیونیست ها به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس بیش از 9 درصد نسبت به سال گذشته میلادی (2015) افزایش یافته است.
در این گزارش آمده است: نزدیک به 100 هزار یهودی (صهیونیست) نیز به منطقه سینا در مصر سفر کرده اند که نسبت به سال گذشته 44 درصد افزایش یافته است.
روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی طولانی از روابط تل آویو با کشورهای عربی به نقل از یک مقام عالی رتبه که خواست نامش فاش نشود، نوشت: روابط تجاری بین اسراییل (رژیم صهیونیستی) و کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در بیشتر موارد از طریق ترکیه، قبرس و اردن صورت می گیرد و یهودیانی که به طور مستقیم با کشورهای حوزه خلیج فارس کار می کنند، درباره این مساله به صراحت سخن نمی گویند.
یادآوری می شود، به تازگی روابط محرمانه حکام عربستان با صهیونیست ها آشکار و رسانه ای شده است که این نشان می دهد، آن ها از روی عجز٬ برای مقابله با ایران دست به دامن صهیونیست ها شده اند.
البته رابطه پنهان سران عرب حاشیه خلیج فارس با مقامات رژیم صهیونیستی سال هاست که ادامه دارد، ولی اخیرا دیدارهای آنها علنی شده است.
در همین رابطه یک هیات سعودی چندی پیش با مسئولیت انور عشقی با سفر به سرزمین های اشغالی، با شماری از مقامات رژیم صهیونیستی دیدار و گفت وگو کرد؛ رییس هیات سعودی در یکی از این دیدارها خطاب به سران رژیم صهیونیستی گفت که امیدوار است در آینده نزدیک در ریاض با آنها دیدار و گفت وگو کند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید