برنامه‌ای برای خداحافظی ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 364852
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 01:04
قادر میزبانی:
قادر میزبانی دوچرخه‌سوار باتجربه کشورمان در حالی که در مسابقات استقامت جاده المپیک در بخش کوهستانی مسیر سر یک پیچ تند کنترل دوچرخه خود را از دست داد و به دیوار حاشیه برخورد کرد اما در تایم تریل انفرادی باز هم نماینده ایران بود.

المپیک 2016 ریو - دوچرخه سواری - قادر میزبانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، میزبانی پس از بازگشت به ایران گفت: مسیری که برای المپیک طراحی شده بود مسیر استثنایی بود. اصولا مسیرهای سنگینی را برای مسابقات المپیک طراحی نمی‌کنند، اما مسیر خیلی سنگین و سربالایی و البته فوق العاده بود.

وی درباره برخورد خود به دیوار حاشیه‌ای توضیح داد و افزود: مسیر خیلی فنی طراحی شده بود، دور اول باید چهار دور می‌زدیم و دور دوم سربالایی سنگینی بود. مراحل سخت را رد کرده بودم پیچی که زمین خوردم زمین گلوگاهی بود و دوچرخه سوارها در این قسمت رقابت می‌کردند که اول آن پیچ را طی کنند و من برای این که زمین نخورم ترمز گرفتم و ترمز قفل کرد. من بعد از زمین خوردنم باز هم مصمم بودم که می‌توانم جبران کنم، ادامه دادم به این امید که حداقل به 40 نفر اول برسم.  

به گفته دوچرخه‌سوار کشورمان در مسابقات ریو 2016 ، از لحاظ وضعیت جوی هم شرایط خوب نبود، تمرکز اصلی و برنامه‌ریزی اصلی ما بر روی استقامت بود. اگر می‌توانستم جزو 20 نفر  اول باشم فوق العاده بود. با توجه به این که در مسیر استقامت زمین خورده بودم و کمر درد شدیدی داشتم اما سی و یکم شدم، ولی اگر شرایط جسمی خوبی داشتم امتیاز بیشتری دریافت می کردم.

قادر میزبانی در پایان در پاسخ به پرسش مجری برنامه تهران ورزشی از رادیو تهران مبنی بر اینکه چه برنامه ای برای آینده دارد و آیا قرار است ادامه بدهد یا خداحافظی کند، گفت: با وجود این که به سن 40 سالگی رسیده‌ام اما برنامه ای برای خداحافظی ندارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید