با فتح سوپرجام بهترین شروع ممکن را خواهیم داشت | اتاق خبر
کد خبر: 364871
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 02:56
انریکه:
سرمربی بارسلونا فتح سوپرجام را بهترین شروع برای فصل جدید عنوان کرد.

لوییس انریکه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بارسلونا در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا یکشنبه شب به مصاف سویا می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: سویا نسبت به فصل گذشته تغییراتی داشته و سرمربی‌اش عوض شده است. اکنون خورخه سامپائولی هدایت این تیم را بر عهده دارد و من فلسفه مربیگری‌اش را دوست دارم. اگر تیم خطرناکی بودند اکنون خطرناک تر هستند. سال هاست در لیگ اروپا می درخشند و به این درخشش ادامه می دهند.

سرمربی بارسلونا درباره جذب پاکو آلکاسر اظهار کرد: نظری درباره بازیکنانی که در تیمم نیستند ندارم. اگر این چنین بود باید درباره 543 مهاجم و 200 بازیکنی که مطبوعات نام می برند صحبت می کردم. تمرکزم روی جام پیش رو است.

لیونل مسی جمعه شب اعلام کرد به تیم ملی آرژانتین باز می گردد. انریکه در این رابطه گفت: برای من دیدن بازی مسی با پیراهن هر تیمی خبر بزرگی است. این خبر بزرگی برای فوتبال جهان نیز هست.

سرمربی اسپانیایی وضعیت یوردی آلبا را خوب عنوان کرد و درباره خط دفاعی تیمش گفت: فوتبال ورزش گروهی است و تنها به دفاع بستگی ندارد. خیلی از گل ها به خاطر اشتباهات فردی رخ می دهد که این در رابطه با چنین بازیکنانی عجیب است. با این حال این اتفاق افتاده است و اتفاق خواهد افتاد. باید بازیکنان با تمرکز بیشتری کار کنند.

انریکه سوپرجام را عنوان مهمی خواند و افزود: با فتح این جام می توان بهترین شروع ممکن را داشت. می دانیم جو سنگینی در ورزشگاه حریف در انتظارمان خواهد بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید