اظهار نظر والیبالیست های ایران بعد از صعود به جمع 8 تیم برتر المپیک | اتاق خبر
کد خبر: 364875
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 03:30
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشبختانه بازی برابر مصر را کنترل کردیم و توانستیم با پیروزی برابر این تیم راهی دور بعد شویم.

المپیک 2016 ریو - والیبال ایران و مصر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد موسوی بعد از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر مصر و صعود به جمع 8 تیم برتر المپیک گفت: بازی خوبی برابر مصر انجام دادیم.به خاطر حساسیت بالا کارایی ما پایین آمده بود.

موسوی ادامه داد: این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی داشت اما خوشبختانه بازی را کنترل کردیم و توانستیم با پیروزی به مرحله بعدی صعود کنیم.

او در باره بازی برابر روسیه گفت: بازی بعدی با روسیه هم بسیار مهم است. باید با تمرکز بالا در این مسابقه حاضر شویم زیرا هر چه در این مسابقه بهتر حاضر شویم می تواند در عملکرد ما در مرحله بعدی موثر باشد.
پیروزی مقابل روسیه می تواند روحیه تیم را بالاتر ببرد تا بتوانیم عملکرد بهتری در بین  هشت تیم مرحله دوم داشته باشیم و امیدوارم بتوانیم با ادامه پیروزی ها به نیمه نهایی راه یابیم.

 

مرندی: فرقی نمی کند در دور بعد با چه تیمی روبه‌رو می‌شویم

مهدی مرندی بعد از صعود ایران به دور دوم المپیک 2016 ریوگفت: این بازی بسیار حساس بود چراکه تیم برنده راهی دور بعدی مسابقه ها می شد. خدا را شکر با آنالیز خوبی که انجام داده بودیم موفق شدیم راهی دور بعدی مسابقه ها شویم. فرقی نمی کند در دور بعد با چه تیمی بازی کنیم چرا که هر چهار تیم صعود کرده در گروه اول خوب هستند.

مرندی ادامه داد: ما باید سعی و تلاش خود را انجام دهیم تا در دور بعد بهترین عملکرد خود را داشته باشیم. بازی با روسیه هم برای ما مهم هست و امیدوارم با برد مقابل این تیم با اقتدار به دور بعدی صعود کنیم.

 

محمودی: این پیروزی را به مردم ایران هدیه می کنم

شهرام محمودی هم گفت: خوشحالم که توانستیم برای اولین بار به دور دوم المپیک صعود کنیم و از این اتفاق لذت بردیم. اتفاق بزرگی برای ایران است و نمی دانم چطور احساسم را از این اتفاق بیان کنم. این پیروزی را به مردم ایران هدیه می کنم زیرا در همه شرایط خوب و بد و هنگام برد و باخت کنار ما ماندند و از تیم ملی حمایت کردند. به خاطر مردم تلاش کردیم تا لبخند را بر لبان آنها بنشانیم و امیدوارم توانسته باشیم با این صعود، این کار را انجام بدهیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید