افزایش ایمنی، دلیل تاخیرتحویل محصولات دوگانه سوز سایپا | اتاق خبر
کد خبر: 364944
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 14:18
تقی زاده گفت: با توجه به ایمنی بالای قطعات خودروهای دوگانه سوز، اقدام به سفارش گذاری بعضی از این قطعات از شرکت های خارجی کردیم که این کار باعث تاخیر در تحویل تعدادی از خودروهای دوگانه سوز ثبت نامی شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو ، رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در خصوص تامین قطعات خودروهای دوگانه سوز تولید شرکت سایپا گفت: خودروهای دوگانه سوز از قطعات متفاوتی تشکیل شده و با توجه به نیاز به ایمنی بالا در تامین این قطعات، حساسیت خاصی در تولید و تامین آن وجود دارد.

وی افزود: در سفارش گذاری که برای این قطعات انجام شده تعدادی از آنها به لحاظ کیفی قابل تایید نبوده و لذا مجددا از طریق شرکت های خارجی سفارش گذاری صورت پذیرفت که پس از تایید بر روی خودروها  نصب و تحویل مشتریان خواهد شد.

تقی زاده افزود: بر این اساس با توجه به محدودیت ایجاد شده واگذاری تعدادی از خودروها با تاخیر مواجه شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به این شرایط با راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور هماهنگی های لازم صورت پذیرفته و در صورتی که مشتریان محترم و متقاضی خودرو دوگانه سوز تمایل به تبدیل و دریافت خودرو بنزین سوز داشته باشند می توانند با تغییر نوع خودرو، محصولی دیگر از این گروه خودروساز جایگزین و تحویل بگیرند که تعدادی از مشتریان اقدام به انجام این کار کرده اند.

معاون فروش سایپا افزود: سایپا برای تعدادی از مشتریان دیگر که متقاضی خودروهای دوگانه سوز هستند با هماهنگی پلیس راهور و پس از ارتقا و تایید سطح کیفی سیستم دوگانه سوز و بر اساس اولویت ثبت نامی محصولات خود را واگذار خواهد کرد

تقی زاده در پایان تاکید کرد: آن تعداد از مشتریان که تمایل به تبدیل خودرو بنزین سوز خود به دوگانه سوز دارند به هیچ عنوان به مراکز غیر مجاز برای گاز سوز کردن خودروهای خود مراجعه  نکنند.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید