آجرلو: کف قیمت باشگاه تراکتورسازی 5 هزار میلیارد تومان است | اتاق خبر
کد خبر: 365029
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 00:46
می‌خواهم ظرف سه سال باشگاه را سهامی عام کنم
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: کاری کرده‌ام که دیگر این باشگاه از هیچ کجا پول نگیرد.

مصطفی آجرلو

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مصطفی آجرلو در مراسم تجلیل باشگاه تراکتورسازی از خبرنگاران گفت: به باشگاه تراکتورسازی که 45 سال قدمت دارد آمده‌ام تا تیم قدرتمندی را بسازم. یکی از اهداف اصلی من در این باشگاه آشتی دادن هواداران با تیم بود و مطمئنم اگر ورزشگاه یادگار امام (ره) آماده بود حضور پر شور هواداران به چشم می آمد.

وی افزود: یکی دیگر از اهداف من در این باشگاه تقویت پایه‌های تراکتورسازی است. برای تیمی همچون تراکتورسازی بد است که فقط یک بازیکن بومی در ترکیب تیمش حضور داشته باشد. خوشبختانه امسال از سه هزار و 200 بازیکن جوان تست گرفته‌ایم، چرا که این تیم تنها متعلق به تبریز نیست و متعلق به تمام ترک زبان‌ها است. 

آجرلو خاطرنشان کرد: روزی که تیم را تحویل گرفتم 10 میلیارد بدهی داشتیم و هزینه امسال تیم نیز 30 میلیارد تومان است و باید چهل میلیارد تومان درآمدزایی کنیم. در حال‌ حاضر هیچ مسئولی در ایران  به تراکتورسازی پول نمی‌دهد و خوشحالم که یک کار اقتصادی در باشگاه آغاز کرده‌ام که تا به امروز 6 میلیارد تومان درآمدزایی داشت.

مدیرعامل تراکتورسازی در ادامه خاطرنشان کرد: هفته‌ گذشته به دیدار مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی رفتم و به او گفتم که دیگر لازم نیست مثل مدیران قبلی به این باشگاه هشت میلیارد کمک کنید و به جای این مبلغ بیمه کارکنان کارخانه را به من بدهند تا از این طریق یک کار اقتصادی بزرگی را انجام دهم. اساس فوتبال گدایی نیست و می‌خواهم با تاسیس بنگاه اقتصادی هزینه تیم را تامین کنم.  

وی در ادامه تصریح کرد: تیم‌هایی همچون استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی را نباید به یک فرد فروخت، چرا که این باشگاه‌ها قدرت و ثروت دارند. تراکتورسازی به مردم تعلق دارد و نه به یک فرد و اگر عرضه داشته باشم، ظرف سه سال این تیم را سهام عام کرده و با تاسیس هتل، لاین هواپیمایی، خط مستقل تلفن و غیره برای این باشگاه درآمدزایی می‌کنم.

آجرلو تاکید کرد: سال گذشته پرسپولیس و استقلال را 170 میلیارد تومان قیمت گذاری کرده بودند ولی به نظر من این کار عقلانی نبود، چرا که کف قیمت باشگاه تراکتورسازی پنج هزار میلیارد تومان است. من می‌خواهم یک کار اقتصادی در تراکتورسازی کنم و بعد از مشخص کردن وضعیت سرمربی تیم و بازیکنان کارهای تیم را به امیر قلعه‌نویی سپرده ام.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید