سناریوی اعتراضات عبدولی و واکنش تماشاگران | اتاق خبر
کد خبر: 365041
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1395 - 19:11
نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران پس از باخت یک بر یک مقابل مارک مادسن دانمارکی، نسبت به نحوه داوری اعتراض داشت و حاضر به ترک تشک کشتی نبود.

سعید عبدولی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید عبدولی نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود در المپیک 2016 مقابل مارک مادسن دانمارکی یک بر یک شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی باز ماند.

بیشتر دقایق این مبارزه در حالت سرپا ادامه داشت و دو کشتی‌گیر با احتیاط زیاد مقابل هم قرار گرفتند تا اینکه نتیجه سه دقیقه نخست این مبارزه با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

در وقت دوم هر دو کشتی‌گیر یک امتیاز کم‌کاری  دریافت کردند و مارک مادسن دانمارکی به دلیل اینکه امتیاز آخر را گرفته بود پیروز میدان شد.

عبدولی نیز پس از پایان مبارزه معتقد بود داوران نباید به او اخطار می‌دادند که ادامه اعتراضاتش موجب شد که وی یک کارت زرد از داور دریافت کند. اما عبدولی همچنان حاضر به ترک کشتی نبود و سناریوی اعتراضاتس به داوری ادامه داشت تا اینکه با فریاد محمد بنا سرانجام به بیرون از تشک رفت.

اما تماشاگران به حرکات عبدولی واکنش نشان دادند و او را در هنگام ترک سالن هو کردند.

عبدولی برای اینکه بتواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند باید منتظر حضور حریف دانمارکی در دیدار فینال باشد در غیر این صورت از دور این رقابت‌ها کنار خواهد رفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید