آسیب دیدگی لوریس روحیه بازیکنان را به هم ریخت | اتاق خبر
کد خبر: 365057
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 03:48
پوچتینو:
سرمربی آرژانتینی تاتنهام آسیب دیدگی سنگربان تیمش را در نتیجه دیدار اورتون تاثیرگذار دانست.

پوچتینو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته نخست لیگ برتر انگلیس، دو تیم اورتون و تاتنهام به مصاف هم رفتند که این دیدار برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مائوریسیو پوچتینو که تیمش که یکی از شانس های اصلی قهرمانی به شمار می آید، با وجود کسب تساوی از عملکرد شاگردانش راضی است. او آسیب دیدگی هوگو لوریس را دلیل از دست دادن دو امتیاز در گام نخست دانست. سرمربی آرژانتینی تاتنهام بعد از پایان بازی گفت: در نیمه نخست بازی  خوبی را به نمایش نگذاشتیم. آسیب دیدگی لوریس شرایط را برای ما سخت کرد و از نظر روحی روی بازیکنان تاثیر گذاشت. لوریس کاپیتان تیم است اما متاسفانه او را به خاطر آسیب دیدگی از دست دادیم. نمی دانم زمان دوری او از میادین چند هفته خواهد بود. باید منتظر گزارش پزشکی باشگاه بمانیم.

او درباره بازی گفت: اورتون در نیمه نخست بازی بهتری را به نمایش گذاشت و به گل هم رسید ولی ما روحیه‌مان را از دست ندادیم و نشان دادیم بازنده نخواهیم شد. از انگیره بالایی برخوردار بودیم و با وجود از دست دادن لوریس، به بازی خود ادامه دادیم.

پوچتینو در پایان سخنانش اظهار کرد: احساس کردم که بازیکنان اورتون همه چیز را تمام شده می دانستند. آنها خیال می کردند می توانند سه امتیاز را به دست آورند ولی ما این اجازه را به آنها ندادیم. یانسن را به عنوان مهاجم در کنار هری کین به کار گرفتم. این تغییر به خوبی جواب داد و خوشبختانه گل تساوی را به ثمر رساندیم. از عملکرد بازیکنان در نیمه دوم راضی هستم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید