عملیات اجرایی و افتتاح 210پروژ در هفته دولت در گنبدکاووس آغاز می شود | اتاق خبر
کد خبر: 365173
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 15:45
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اعلام اینکه عملیات اجرایی و بهره برداری از 210 پروژه عمرانی و اشتغالزا در ایام هفته دولت در این شهرستان آغاز می شود،افزود: در مجموع برای این پروژه ها حدود 700میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته یا هزینه شده

اتاق خبر:عبدالقدیر کریمی روز دوشنبه در جلسه تشکیل ستاد هفته دولت شهرستان، افزود: از این تعداد 111 پروژه در حوزه عمرانی با 490 میلیارد ریال و 99 پروژه نیز در حوزه پروژه های اقتصادی و اشتغالزا با ایجاد اشتغال برای 432 نفر و اعتبار 200میلیارد ریال است.
وی پروژه های حوزه سلامت از جمله راه اندازی بخش دیابت ، اطفال و ccu، Icu و vip و احداث زایشگاه در بیمارستان ها، احداث آب بندان روستای کرند، گازررسانی به شش روستای بخش مرکزی شهرستان و کلنگ زنی پل دوم گدم آباد را از جمله مهمترین پروژه های هفته دولت در شهرستان گنبدکاووس اعلام کرد.
وی با اشاره به برنامه سفر وزیر کشور به استان گلستان در ایام هفته دولت گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده ، شهرستان گنبدکاووس نیز میزبان وزیر کشور خواهد بود و در آن سفر مهمترین خواسته های شهروندان گنبدکاووس از جمله پروژه راه آهن ، احداث بیمارستان 800 تختخوابی، جاده نفت و ایجاد دانشکده پزشکی به وزیر کشور به عنوان نماینده عالی دولت اعلام خواهد شد.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان اقدامات دولت در زمینه های مختلف ذکر و خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید بیشتر از اینکه به فکر برجسته کردن اقدامات خود باشد، به دنبال کار و تلاش و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم بوده است.
کریمی افزود: مردم حق دارند بدانند که دولت چه خدماتی به آنها ارائه کرده و هفته دولت یکی از این فرصت ها است تا مردم با خدمات دولتمردان برای توسعه و پیشرفت کشور و کاستن از مشکلاتشان آشنا شوند.
معاون استاندار گلستان با اشاره به نامگذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: امسال محوریت همه فعالیت های اقتصادی دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی تعریف شده و همه باید تلاش بکنیم با استفاده از این ظرفیت، اقدامات موثری در حزوه خدمات رسانی به مردم داشته باشیم.
در این نشست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان گنبدکاووس نیز گفت: برای اجرای مطلوب برنامه های هفته دولت چهار کمیته شامل فرهنگی اجتماعی، تبلیغات و مراسم ، ارزیابی و افتتاح طرح ها و پروژه های عمرانی تشکیل شده است.
احمد دستمرد با بیان اینکه برنامه های ایام هفته دولت در قالب این کمیته ها ساماندهی شده است، از اعضای کمیته ها خواست در اجرای برنامه های تدوین شده تلاش موثر و همکاری لازم داشته باشند.
در این نشست برخی از مسئولان ادارات شهرستان گنبدکاووس نیز به بیان نقطه نظرات خود در مورد برنامه های هفته دولت پرداختند.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید