علاقه‌ای به جذب پادوانی نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 365275
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 04:20
سعداوی:
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با تکذیب خبر تمایل این باشگاه به جذب پادوانی گفت: او برای این فصل جزو گزینه های ما نبود.

نعیم سعداوی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نعیم سعدوای اظهار کرد: در یکی از رسانه‌ها این گونه مطرح شده که ما خواهان جذب پادوانی، مدافع سپاهان هستیم و باید بگویم علی رغم این که او بازیکن شایسته‌ای است و در گذشته نیز دوران بسیار خوبی را در فولاد سپری کرده ولی این فصل جزو گزینه‌های ما نبود و من این موضوع را تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان نیز این که باشگاه فولاد به دنبال جذب پادوانی است را تایید کرده و اعلام کرده که ما برای جذب این بازیکن به این باشگاه نامه ارسال کرده‌ایم، در حالی که این گونه نیست.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: در حال حاضر بهترین مدافعان لیگ را در اختیار داریم و مطمئنا در زمان‌هایی که داریم، این مدافعان به هماهنگی مطلوبی خواهند رسید و در ادامه نیز می‌توانیم یکی از بهترین خطوط دفاع لیگ را به خودمان اختصاص دهیم.

وی در ادامه در خصوص آغاز تمرینات تیمش، گفت: تمرینات‌مان از عصر چهارشنبه این هفته آغاز می‌شود و به باشگاه نیز درخواست داده‌ایم که با توجه به شرایط آب و هوایی این جا یک اردوی هشت روزه داشته باشیم تا بتوانیم تمرینات خوبی را انجام دهیم.

سعدوای در خصوص تلاش های باشگاه برای جذب مهاجم نیز عنوان کرد: چند گزینه مدنظر ما بوده و هستند که در حال رایزنی با آن ها هستیم. ما تلاش می کنیم جذب این بازیکن در حداقل زمان اتفاق بیافتد. ما نیاز داریم در برخی پست‌ها تقویت شویم که در این زمینه نیز در حال رایزنی هستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید