آرسنال دیگر تیم جذابی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 365283
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 05:27
آنری:
اسطوره آرسنال از شکست این تیم در بازی نخست برابر لیورپول انتقاد و تاکید کرد توپچی ها دیگر مانند گذشته تیم جذابی نیستند.

تیری آنری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرسنال شروع ناامید کننده‌ای در رقابت های لیگ برتر انگلیس داشت و در نخستین بازی خود با نتیجه چهار بر سه برابر لیورپول تن به شکست داد تا سناریوی فصل قبل برای توپچی ها تکرار شود.

تیری آنری از شکست برابر لیورپول ناراحت است. اسطوره توپچی ها که به عنوان مفسر در شبکه اسکای اسپورت فعالیت می کند، بعد از بازی سخنان تکان دهنده ای را بر زبان آورد. او گفت: آرسنال دیگر باشگاه جذاب و وسوسه انگیزی برای بازیکنان به شمار نمی آید. بازیکنی مانند جیمی واردی به راحتی می‌گوید پیشنهاد آرسنال را بدون آنکه وسوسه شود، رد کرده است. واردی همچنین تاکید کرده است چنین کاری برای او اصلا سخت نبود بلکه آسان هم بود. نمی دانم چرا وضعیت این گونه شد است. تنها می توانم بگویم که شرایط برای آرسنال سخت شده است.

او ادامه داد: همه ما می دانیم نباید پول خود را بیهوده صرف خرید بازیکن کرد. به عبارت دیگر باید خرید بازیکن حساب شده و از روی برنامه باشد اما نباید این واقعیت را هم فراموش کرد که یک تیم، برای نتیجه گرفتن آن هم در لیگ جزیره نیاز به هزینه کردن دارد. آیا آرسنال گزینه نخست قهرمانی در لیگ جزیره است؟ چنین باوری ندارم. واقعیت این است که آرسنال دیگر توان رقابت را ندارد. دلیل چیست؟ نمی‌دانم.

هواداران آرسنال بعد از پایان بازی علیه آرسن ونگر و بازیکنان شعار سر دادند تا مثل فصل قبل، اعتراض خود را از همان دیدار نخست نشان دهند. اسطوره آرسنال به حمایت از هواداران آرسنال پرداخت و گفت: هواداران آرسنال حتی زمانی که نتیجه چهار بر یک هم بود، از تیم خود حمایت کردند و امیدوار بودند نتیجه بازی در پایان تغییر کند اما اینگونه نشد. آنها دوباره از شروع بد تیم خود ناامید شدند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید