«جرمی بواتنگ» می خواهد اولین کاپیتان سیاهپوست تیم ملی آلمان باشد | اتاق خبر
کد خبر: 365299
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 06:44
مدافع میانی باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده است که اگر به عنوان اولین کاپیتان سیاهپوست تاریخ تیم ملی آلمان نام بگیرد، برای او یک افتخار است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در حالیکه «باستین شواین اشتایگر» هافبک تیم فوتبال منچستریونایتد، بعد از یورو ۲۰۱۶، در سن ۳۲ سالگی از فوتبال ملی خداحافظی کرد، تیم ملی فوتبال آلمان در حال حاضر کاپیتانی ندارد.

«جرمی بواتنگ» که در این تابستان تحت اظهار نظرهای جنجالی یک سیاستمدار وابسته به جناح راست آلمان قرار گرفت، ابتدا در سال ۲۰۱۴ از آرزویش برای اینکه اولین کاپیتان سیاهپوست تیم ملی آلمان لقب بگیرد، پرده برداشت و اکنون به نقل از «کیکر» گفته است که «او عاشق این کار است»، «آماده برای انجام این کار است» و «کاپیتانی شایسته اوست».

بواتنگ گفت: این اتفاق می تواند یک نمونه شود. در واقع گرفتن این نقش به عنوان اولین پسر سیاهپوست، افتخار بی نهایت بزرگی است. این امر می تواند قابل توجه باشد.

«بواتنگ» که دیروز به عنوان بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ آلمان نامیده شد، در کنارش بازیکنان بزرگی همچون «مانوئل نویر» از بایرن مونیخ، «تونی کروس» از رئال مادرید و «سامی خدیرا» از یونتوس را به عنوان کاندیدای کاپیتانی تیم ملی فوتبال آلمان می بیند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید