باشگاه پرسپولیس باید پاسخگوی خریدهای خارجی باشد | اتاق خبر
کد خبر: 365308
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 07:53
سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به خریدهای ناکار آمد سرخ‌پوشان گفت: باشگاه باید پاسخگوی این خرید ها باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید درخشان با اشاره به نتایج خوب پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: پرسپولیس شروع خوبی در لیگ داشت و نتایج خوبی را نیز به دست آورد. اگر همین روند ادامه داشته باشد این تیم شانس اول قهرمانی خواهد بود. 

وی افزود: در بازی‌های اول کسب سه امتیاز مهم است تا این امتیاز ها پشتوانه خوبی برای تیم در ادامه لیگ محسوب شود. خوشبختانه پرسپولیس هم از  نظر کسب امتیاز عملکرد خوبی داشته و صدر جدول را حفظ کرده است.

سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که هنوز مهاجمان این تیم موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهند، تصریح کرد: گلزنی یک موضوع اکتسابی است و بیشتر باید در ذات یک بازیکن باشد. اگر مهاجم بتواند از هر فرصتی که به دست می‌آورد گل زنی کند، دیگر جایش در فوتبال ایران نیست و باید در بهترین تیم‌های اروپایی بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با خرید بازیکنان بی کیفیت خارجی بدون نظر سرمربی باشگاه گفت: به هر حال همه چیز در فوتبال ایران برعکس اتفاق می‌افتد. من و شما که در خرید این بازیکنان نقش نداشتیم. باید صبر کرد تا کیفیت این بازیکنان را دید. اگر آنها ناکارآمد بودند، باشگاه باید پاسخگوی این خریدها باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید