دفتر باشگاه صبای قم پلمپ شد | اتاق خبر
کد خبر: 365348
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 13:36
رئیس هیات هندبال استان قم گفت: باشگاه صبای قم مبلغ چهار میلیارد و 250 میلیون ریال به بازیکنان تیم هندبال قم از سال 1392 و 1393 بدهکار است به همین دلیل با شکایت این بازیکنان امروز (دوشنبه) باشگاه صبای قم پلمپ شد.

اتاق خبر: «علیرضا طباطبایی» دوشنبه شب خاطرنشان کرد: تیم هندبال قم در سال 92 با حمایت باشگاه صبا در لیگ برتر هندبال کشور شرکت کرد ولی متاسفانه مطالبات آنها پرداخت نشد به همین دلیل بازیکنان این رشته به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردند.
وی ادامه داد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز پس از بررسی حکم توقیف اموال باشگاه را صادر کرده و از روز دوشنبه دفتر این باشگاه نیز پلمپ شده است.
طباطبایی با اشاره به جلسات مختلف با مدیران باشگاه صبا برای رفع مشکل گفت: ما برای برطرف شدن این مشکل، چندین جلسه با مسئولان باشگاه صبای قم برگزار کردیم ولی آنها می گویند صبر کنید، اما ما به جوانان که نمی توانیم بگوییم صبر کنید.
وی اظهار داشت: تیم هندبال قم هم متاسفانه به دلیل عدم حمایت باشگاه در لیگ برتر موفق نشده و تعطیل شد.
تلاش خبرنگار ایرنا برای گفت وگو با مدیران باشگاه صبای قم تا لحظه ارسال خبر بی نتیجه بود.
بر اساس این گزارش، گفته می شود: ۷ بازیکن تیم هندبال صبای قم پس از حدود یک سال و نیم پیگیری شکایت خود از باشگاه صبا در نهایت حکم توقیف اموال باشگاه صبا را گرفته اند. این بازیکنان با حضور یک مامور انتظامی از کلانتری ۱۵ قم ، قفل های باشگاه صبا را عوض و در این باشگاه را پلمپ کردند.

منبع: ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید